19:51 28.07.2020

ЄБРР може надати EUR53 млн кредиту "Укрпошті" під держгарантії на модернізацію логістики

2 хв читати
ЄБРР може надати EUR53 млн кредиту "Укрпошті" під держгарантії на модернізацію логістики

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може надати АТ "Укрпошта" до EUR53 млн кредитних коштів під держгарантії на закупівлю і оснащення пересувних відділень, створення автоматичних сортувальних центрів у Києві, Львові та Дніпрі.

Згідно з повідомленням банку на сайті, затвердження проекту заплановане на 30 вересня 2020 року.

Перший транш на суму до EUR23 млн буде спрямовано на придбання і оснащення поштових фургонів для розміщення в сільських районах у всій країні, другий транш на суму до EUR30 млн - на розвиток сучасних автоматичних сортувальних центрів у Києві, Львові та Дніпрі, а також на розвиток пов'язаної мережі регіональних сортувальних складів.

За даними ЄБРР, загальна вартість проекту становитиме EUR102 млн, з них кредит банку - EUR53 млн, кредит Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) - EUR30 млн і власні кошти клієнта - EUR19 млн.

Як повідомлялося, ЄІБ надасть фінансування розміром EUR30 млн на модернізацію логістичної мережі "Укрпошти", зокрема інвестиції в нові сортувальні вузли та склади, а також інвестиції у відповідну ІТ-інфраструктуру. Відповідний проект рада директорів ЄІБ схвалила 15 травня 2020 року.

Як повідомлялося, згідно з фінпланом, "Укрпошта" планує залучити у 2020 році кредитні ресурси в Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і в ЄІБ на суму 1,722 млрд грн під реалізацію проектів "Сільське відділення" і "Логістична мережа", але сплата відсотків за ними не планується у 2020 році за умовами кредитного договору.

"Укрпошта" у 2020 році планує запустити пересувні відділення у п'яти областях, а до 2024 року - вийти на прибуток понад 1 млрд грн.

"Укрпошта" входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Надає близько 50 видів послуг у 10,6 тис. відділеннях у всій Україні, ще близько 1,2 тис. розташовані на не контрольованій Україною території. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Feednova відкрила завод кормових добавок і тваринних жирів на Львівщині

У Харкові на базі "Екополісу ХТЗ" відкрилася лабораторія з виробництва тест-систем на коронавірус

Міненерго відновить державну підтримку шахти "Краснолиманська" з 1 липня

Уряд України затвердив вимоги до інвесторів для використання механізму інвестнянь

Delfast планує у 2022 р. досягти 51% локалізації виробництва електробайків в Україні

Виробник упаковки "СтудіоПак" Гуржоса може стати резидентом ІП "Біла Церква"

Україна візьме участь у виставці нерухомості MIPIM у Каннах у 2022 р.

"Укроборонпром" розглядає декілька майданчиків для можливого створення індустріальних парків - гендиректор

Виробник обладнання для висотних робіт Virastar став резидентом індустріального парку "Біла Церква"

"Укрзалізниця" спільно із залізничним оператором Італії працює над попереднім ТЕО впровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА