19:42 30.07.2020

Секретаріат Енергоспівтовариства, Міненерго, ЄБРР і УЕБ підписали меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку ринку газу

1 хв читати
Секретаріат Енергоспівтовариства, Міненерго, ЄБРР і УЕБ підписали меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку ринку газу

Секретаріат Енергетичного співтовариства, Міністерство енергетики України, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Українська енергетична біржа (УЕБ) у четвер підписали меморандум про взаєморозуміння для реформування газового сектора України відповідно до європейського законодавства.

"Метою меморандуму є підтримка реструктуризації газового сектора України відповідно до законодавства ЄС, щоб забезпечити конкуренцію і принести користь українським споживачам та економіці загалом", - ідеться в повідомленні Секретаріату ЕС на сайті в четвер.

Згідно з повідомленням, меморандум передбачає спільні рамки й умови співпраці для розвитку торгівлі природним газом на УЕБ.

Сторони домовилися узгодити конкретні дії для досягнення мети на першій зустрічі в рамках меморандуму, запланованій на вересень поточного року.

Як повідомлялося, ЄБРР і Енергетичне співтовариство наприкінці травня підтвердили готовність надати Україні підтримку з газової біржею і відзначили значний прогрес, досягнутий УЕБ у створенні такої газової біржі, що добре функціонуватиме. Представники ЄБРР і ЕС зазначають, що за цей час ситуація з розвитком ринку газу в Україні змінилася, УЕБ продемонструвала значний прогрес і декларує технічну готовність до торгівлі короткостроковими стандартизованими продуктами. У своїх об'єднаних зусиллях ЄБРР і ЕС називають основним аспектом підтримку запуску спотового/балансувального ринку, а також програм трейдингу і клірингу, центрального контрагента й ринкового нагляду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Американська компанія Bechtel Corporation зацікавлена у виході на український ринок будівництва доріг

"Сатер-Екоенерго" планує побудувати в Україні десятки об'єктів із переробки побутових відходів

Україна та Франція уклали угоди на загальну суму понад EUR1,3 млрд

Україна та Франція підписали міжурядову угоду про фінансування постачання 130 електровозів для "Укрзалізниці" - Alstom

Київська школа економіки отримає $700 тис. благодійного внеску ІК Dragon Capital

Канадська Black Iron вибрала Cargill інвестором з $75 млн у Шиманівський залізорудний проект у Кривому Розі

Зеленський вітає співпрацю "Укрзалізниці" з компанією Stadler

Американська ІТ-компанія CognitOps залучила $11 млн і створила центр із розробки в Україні

Світовий банк схвалив $200 млн кредит Україні на модернізацію вишів

Bolt інвестує EUR20 млн у запуск сервісу каршерингу, спостерігатиме за попитом на цю послугу в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА