19:42 30.07.2020

Секретаріат Енергоспівтовариства, Міненерго, ЄБРР і УЕБ підписали меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку ринку газу

1 хв читати
Секретаріат Енергоспівтовариства, Міненерго, ЄБРР і УЕБ підписали меморандум про взаєморозуміння щодо розвитку ринку газу

Секретаріат Енергетичного співтовариства, Міністерство енергетики України, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Українська енергетична біржа (УЕБ) у четвер підписали меморандум про взаєморозуміння для реформування газового сектора України відповідно до європейського законодавства.

"Метою меморандуму є підтримка реструктуризації газового сектора України відповідно до законодавства ЄС, щоб забезпечити конкуренцію і принести користь українським споживачам та економіці загалом", - ідеться в повідомленні Секретаріату ЕС на сайті в четвер.

Згідно з повідомленням, меморандум передбачає спільні рамки й умови співпраці для розвитку торгівлі природним газом на УЕБ.

Сторони домовилися узгодити конкретні дії для досягнення мети на першій зустрічі в рамках меморандуму, запланованій на вересень поточного року.

Як повідомлялося, ЄБРР і Енергетичне співтовариство наприкінці травня підтвердили готовність надати Україні підтримку з газової біржею і відзначили значний прогрес, досягнутий УЕБ у створенні такої газової біржі, що добре функціонуватиме. Представники ЄБРР і ЕС зазначають, що за цей час ситуація з розвитком ринку газу в Україні змінилася, УЕБ продемонструвала значний прогрес і декларує технічну готовність до торгівлі короткостроковими стандартизованими продуктами. У своїх об'єднаних зусиллях ЄБРР і ЕС називають основним аспектом підтримку запуску спотового/балансувального ринку, а також програм трейдингу і клірингу, центрального контрагента й ринкового нагляду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА