20:26 31.07.2020

МХП відкрив у Миколаєві третій магазин нового формату "М’ясомаркет"

2 хв читати
МХП відкрив у Миколаєві третій магазин нового формату "М’ясомаркет"

Агрохолдинг "Миронівський хлібопродукт" (МХП) відкрив у Миколаєві третій магазин нового формату "М’ясомаркет", повідомив засновник холдингу Юрій Косюк.

"Один із перших кроків на шляху до трансформації - відкриття нових роздрібних торговельних точок. Сьогодні разом із нашими партнерами, Жанною та Ігорем Димокуровими, відкрили вже третій такий магазин. Цього разу - у Миколаєві. В його асортименті буде 180 торговельних позицій лише м'яса", - написав він у соцмережі Facebook у п'ятницю.

Як повідомила прес-служба агрохолдингу, в Миколаєві можуть з'явитися ще 20-30 таких м'ясних магазинів мережі. Загалом МХП до кінця року має намір відкрити нові торговельні точки ще у 20 містах України.

За словами Косюка, "М’ясомаркети" - не єдиний напрям, який розвиває агрохолдинг: у Києві недавно відкрито ще два формати закладів, які поєднують у собі ритейл і хореку - це гастростудія "Секрети Шефа" та сендвічна "ХО перекусити?".

Як повідомлялося, МХП планує відкриття майже 50 торговельних точок "М’ясомаркета" в Україні до кінця 2020 року. Новий формат бізнесу компанія розвиває за системою франчайзингу. "М’ясомаркети" відкриватимуть і з наявними, і з новими інвесторами.

МХП - найбільший виробник курятини в Україні. Виробляє зернові, соняшникову олію, продукти м’ясопереробки. На європейський ринок МХП постачає охолоджені півтуші курей, які переробляють, зокрема, на його підприємствах у Нідерландах та Словаччині.

У лютому 2019 року МХП завершив операцію з придбання словенської компанії Perutnina Ptuj.

Засновником і мажоритарним акціонером МХП є український бізнесмен Юрій Косюк.

Чистий прибуток МХП у 2019 році зріс у 1,7 раза порівняно з 2018 роком - до $215 млн, виручка збільшилася на 32% - до $2,06 млрд.

За підсумками першого кварталу 2020 року МХП отримав $174 млн чистого збитку проти $33 млн чистого прибутку за аналогічний період 2019 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Delfast планує у 2022 р. досягти 51% локалізації виробництва електробайків в Україні

Виробник упаковки "СтудіоПак" Гуржоса може стати резидентом ІП "Біла Церква"

Україна візьме участь у виставці нерухомості MIPIM у Каннах у 2022 р.

"Укроборонпром" розглядає декілька майданчиків для можливого створення індустріальних парків - гендиректор

Виробник обладнання для висотних робіт Virastar став резидентом індустріального парку "Біла Церква"

"Укрзалізниця" спільно із залізничним оператором Італії працює над попереднім ТЕО впровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні

У Києві за кошти інвестора побудують новий медичний центр

Шмигаль закликав активніше залучати інвестиції в українську систему меліорації

"Аеропракт" утримує 5% частку світового ринку надлегких літаків

Виведення будівництва КОД з-під закону про ProZorro дасть змогу залучити міжнародні компанії, інтерес уже проявили США, КНР, Франція та Італія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА