14:01 05.08.2020

Немолоді інвестори віддають перевагу вкладенням у золото, молодші - в біткойни - JPMorgan

1 хв читати
Немолоді інвестори віддають перевагу вкладенням у золото, молодші - в біткойни - JPMorgan

Експерти JPMorgan Chase & Co. відзначають суттєві відмінності в поведінці роздрібних інвесторів залежно від віку при загальному зростанні їх активності.

Загалом інвестори шукають альтернативи традиційним вкладенням, ідеться в огляді, підготовленому командою аналітиків JPMorgan на чолі з Ніколаосом Панігіртзоглу. Проте якщо більш літні інвестори віддають перевагу вкладенням у золото, то молоді - в біткойни.

Міленіали активно скуповують акції, особливо технологічних компаній, тоді як літні інвестори продають акції, зазначають експерти.

"Більш літні інвестори продовжують спрямовувати свої гроші до фондів облігацій, попит на які залишався сильним, і в червні, і в липні", - йдеться в огляді.

Збільшення активності роздрібних інвесторів проявляється також у 46-відсотковому глобального фондового ринку порівняно з березневими мінімумами, в зростанні попиту на ETF, забезпечені золотом, а також підвищенні вартості криптовалют.

За останні п'ять місяців відзначається значний приплив коштів у ETF, забезпечені і золотом, і біткойнами, оскільки і старі, і молоді інвестори прагнуть до вкладень в "альтернативну валюту" на тлі послаблення долара, зазначається в огляді.

Доларовий індекс, що розраховується Bloomberg, втратив 1,7% за цей період, і експерти дедалі частіше висловлюють побоювання, що американська валюта продовжить ослаблятися.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА