19:43 02.09.2020

ЄБРР надасть до EUR28,5 млн кредиту на вирішення проблеми сміття у Хмельницькому

2 хв читати
ЄБРР надасть до EUR28,5 млн кредиту на вирішення проблеми сміття у Хмельницькому

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) у рамках програми "Зелені міста 2" надасть ХКП "Спецкомунтранс", що належить місту Хмельницькому, кредит у сумі EUR28,5 млн для фінансування проекту відновлення та модернізації інфраструктури твердих побутових відходів (ТПВ) у місті, що оцінюється в EUR36,5 млн.

Таке рішення рада директорів банку ухвалила в середу, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" старший радник із зовнішніх зв'язків ЄБРР Антон Усов.

Кредит ЄБРР розбитий на декілька траншів і доповнюється інвестиційним грантом у розмірі до EUR5 млн від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (EU Neighbourhood Investment Platform) і місцевим внеском до EUR3 млн.

Проект включає два етапи. На першому - задоволення термінових потреб міста в інвестиціях для реконструкції наявного полігону, будівництва поруч нової карти інженерного санітарного полігону за стандартами ЄС і придбання для нього нового обладнання, а також поліпшення систем збору і транспортування ТПВ зі співфінансуванням із бюджету міста.

Другий етап включатиме в себе будівництво нового сміттєпереробного заводу для неорганічних відходів та відокремленої станції компостування для відсортованих органічних відходів. Така підтримка вторинної переробки і створення сучасної інфраструктури управління ТПВ (сортування і компостна переробка) мають привести до зменшення кількості відходів, які в кінцевому підсумку потраплятимуть на полігон.

Очікується, що реалізація проекту скоротить викиди CO2 на 100 тис. тонн на рік

ХКП "Спецкомунтранс" відповідає за збір, переробку та утилізацію твердих побутових відходів у Хмельницькому. Компанія має контракти з понад 92 тис. домашніх господарств і майже 3 тис. комерційних і громадських організацій на вивезення та утилізацію відходів. Компанія також є оператором наявного полігону, розташованого на території міста.

Виручка "Спецкомунтранс" у 2019 році зросла на 53,8% - до 60,7 млн грн, а чистий збиток 2018 року у 0,12 млн грн змінився чистим прибутком 0,11 млн грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна шукає майданчик турецькому Bayrаktar для підприємства з виробництва БПЛА

Генпідрядником будівництва комплексу з переробки відходів у Львові став консорціум WTT Netherlands BV - Axis Industries UAB

Перші шість автодоріг готові віддати концесіонерам, реалізація всієї програми дасть змогу залучити понад $9 млрд приватних інвестицій

Україна та Нідерланди мають намір співпрацювати в розвитку електротранспорту

Зеленський готовий поставити крапку у питаннях введення податку на виведений капітал та нульової декларації

Уряд найближчим часом оприлюднить аудит держави - Зеленський

Зеленський заявив про початок роботи над стратегією розвитку економіки Донецької та Луганської областей

Україна і Туреччина мають намір співпрацювати для збільшення турецьких інвестицій у реалізацію інфраструктурних проектів в Україні

Мінінфраструктури розглядає варіанти співпраці щодо будівництва високошвидкісних залізниць

МХП підписав контракт на EUR65,1 млн із китайською корпорацією САМСЕ із будівництва електростанції у Вінницькій області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА