19:22 09.09.2020

Кулеба запросив португальських інвесторів взяти участь у приватизації в Україні

1 хв читати
Кулеба запросив португальських інвесторів взяти участь у приватизації в Україні

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запропонував португальському бізнесу брати участь у приватизації, цифровізації та розвитку аерокосмічної галузі в Україні, повідомляється на сайті українського зовнішньополітичного відомства.

"Розумію, що деякі компанії потребують підтримки, коли розглядають нові ринки. Ви можете покладатися на повну допомогу і сприяння з боку Міністерства закордонних справ України", - сказав Кулеба, звертаючись до учасників економічного форуму в Лісабоні.

Міністр розповів про економічні реформи в Україні та ключові можливості, які Україна на сьогодні може надати португальському бізнесу й інвесторам, зокрема приватизація. "Я запрошую вас взяти участь у великій приватизації в Україні", - сказав він.

За словами Кулеби, друга можливість - це цифровізація. "Україна сьогодні - це тисячі досвідчених інженерів та ІТ-фахівців та якісні продукти, зокрема платформа "Дія". Вона може бути цікава Португалії, та й загалом можливості для цифрової співпраці величезні", - зазначив міністр.

Третьою можливістю глава МЗС України назвав аерокосмічну галузь з огляду на зацікавленість у космосі, яка нині всюди зростає, зокрема у Португалії, та технології України.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА