17:30 10.09.2020

Уряд підтримав створення Національного оператора на ринку тютюнових виробів

1 хв читати
Уряд підтримав створення Національного оператора на ринку тютюнових виробів

Уряд підтримав проект розпорядження КМУ про реалізацію пілотного проекту "Національний оператор на ринку тютюнових виробів", який буде надавати логістично-інформаційні послуги для ринку і держави, повідомляє прес-служба Мінекономіки за результатами засідання уряду 9 вересня.

Документ розроблено Мінекономіки спільно з Мінфіном на виконання доручень прем'єр-міністра України за результатами узгоджувальних нарад в СБУ. Мінекономіки нагадує, що на узгоджувальних нарадах в Службі безпеці України за участю Мінфіну, МВС, АМКУ обговорювалось питання недоотримання надходжень до бюджету.

Національний оператор дозволить державі підсилити контроль над ринком, підвищить прозорість і прогнозованість податкових надходжень, а також виконати міжнародні зобов'язання України.

Крім цього, зазначають у міністерстві, прийняття розпорядження КМУ дозволить закласти фундамент для реалізації проекту державно-приватного партнерства з метою залучення інвестиції, а також впровадження системи відстеження за рухом тютюнової продукції від виробника до роздрібного торговця (Track & trace).

Впровадження на ринку Національного оператора підакцизних товарів принесе в бюджет понад 15 млрд грн шляхом виведення з тіні роздрібного акцизу, ПДВ, ринку нелегальної торгівлі сигарет, вважає експерт з економічних питань Олександр Охрименко.

"Єдиними противниками такого підходу можуть виступати лише ті сили, роздрібні та оптові торговці сигарет, які зацікавлені в мінімізації своїх податкових зобов'язання та ухиленні від сплати податків, від чого держава втрачає мільярди гривень щорічно", - вважає він.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нова пошта" хоче збільшити кількість термобоксів для доставки медпрепаратів, "Укрпошта" готується до їх закупівлі

"Інвестохіллс Веста", ЄС та США створили фонд обсягом $100 млн для інвестування в український ринок проблемних боргів

МХП наступного року планує відкрити 10-20 гастростудій "Секрети Шефа" в Україні

"Епіцентр К" відкриває перший магазин дитячих товарів E.PIC у складі ТРЦ

Glovo запускає другу "хмарну кухню" в Києві та планує вийти на ринок послуг фулфілменту

ЄІБ схвалив EUR300 млн кредиту на енергоефективність громадських будівель в Україні

Ризикові галузі вимагають збереження фіскалізації

Після імплементації угоди зі Словаччиною аеропорт "Ужгород" зможе впроваджувати регулярні рейси з регіонами України та з зарубіжжям

"Епіцентр" планує розвивати аптечну мережу, готовий придбати гравця з 100-200 аптеками

МЗС України запускає новий формат консультацій для підтримки українських експортерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА