11:05 16.09.2020

Криклій запросив австрійські компанії до співпраці в оновленні рухомого складу "Укрзалізниці"

2 хв читати
Криклій запросив австрійські компанії до співпраці в оновленні рухомого складу "Укрзалізниці"

Міністр інфраструктури Владислав Криклій, перебуваючи у складі делегації президента Володимира Зеленського з офіційним візитом в Австрії, запросив австрійські компанії до співпраці з оновлення рухомого складу АТ "Укрзалізниця" (УЗ), повідомила прес-служба Мінінфраструктури в середу.

"Незважаючи на кризу та карантин, ми продовжуємо впроваджувати всі можливі заходи для безперебійного перевезення вантажів. І ми хочемо розвивати цю співпрацю далі. Для нас також є важливою й очікуваною спільна реалізація проектів у дорожньому секторі та на залізниці. Мова йде про проекти з обміну досвідом впровадження WIM- і Tolling-систем, а також подальшу роботу над проектом "Ширококолійне сполучення 1520-мм Кошице-Відень". Окрім цього, розпочато процес відбору виробника електровозів для оновлення парку електровозів "Укрзалізниці". Ми запрошуємо австрійські компанії до співпраці в цьому питанні та участі у відборі", - сказав він під час зустрічі з учасниками українсько-австрійського економічного форуму у вівторок.

Міністр, слова якого наводить прес-служба, зазначив, що Україна дуже високо цінує співпрацю з Австрією у рамках багатосторонніх ініціатив і міжнародних організацій, зокрема у рамках діяльності Дунайської комісії та реалізації Стратегії ЄС для Дунайського регіону. Крім того, українська сторона приділяє особливу увагу розвитку комбінованих перевезень у сполученні Азія - країни ЄС транзитом через Україну.

"На початку вересня відбулися консультації зі словацькою стороною щодо активізації співпраці в розвитку маршруту Китай - Європа через території України та Словаччини. Українська залізнична інфраструктура має достатній потенціал і можливості для гарантування надійного транспортного сервісу під час виконання таких перевезень", - додав Криклій.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА