19:40 02.10.2020

Посол Німеччини: Необхідно провести судову реформу, щоб кількість німецьких інвестицій в Україну зросла

2 хв читати
Посол Німеччини: Необхідно провести судову реформу, щоб кількість німецьких інвестицій в Україну зросла

В Україні необхідно провести судову реформу, для того щоб кількість німецьких інвестицій у країну зросла, заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

"Мені дуже сумно було, коли я приїхала рік тому: німецькі інвестиції поки що на тому самому рівні, що й у 2015 році, коли я залишила Україну востаннє. Це, чесно кажучи, через нестачу судової реформи. Просто наші інвестори не вважають, що вони можуть тут захистити свої права перед справедливим судом, і це їм заважає прийти. Всі про це знають, тому що одна компанія розповідає іншій. Це дуже погано. Я з усіма наразі про це говорю, тому що зацікавленість німецьких інвесторів була великою до кризи, і, я думаю, буде великою після кризи", - сказала посол під час програми "Михайлівська, 1", оприлюдненій на YouTube-каналі Міністерства закордонних справ України в п'ятницю.

Фельдгузен наголосила, що нині в Україні є "вікно можливостей", щоб робити більше, для того щоб судова реформа розпочалася.

"І український народ, я думаю, хоче справедливого суду, судової реформи. Наші інвестори цього хочуть. Я думаю, що малий і середній бізнес в Україні також цього хоче. Найбільше великі компанії та олігархи зацікавлені, щоб нічого не змінилося. Але це буде дуже складна робота. І мені здається, що всім треба співпрацювати, щоб цей ризик подолати", - додала вона.

Дипломат також наголосила на можливості, що через кризу навколо COVID-19 Німеччина могла б перевезти в Україну свої виробництва ліків.

"Я думаю, що ми можемо перевезти сюди виробництва, наприклад ліків, які наразі в Китаї або Індії, і ми дізналися, що краще мати їх ближче, є логістичні проблеми їх привезти до Німеччини. Фармацевтична галузь в Україні - досить сильна. І, чесно кажучи, єдина нова інвестиція в останні місяці - це була купівля одного фармацевтичного заводу в Білій Церкві німецькою кампанією", - пояснила Фельдгузен.

Програма МЗС "Михайлівська, 1" - це серія інтерв'ю з українськими та іноземними дипломатами, а також представниками міжнародних організацій про закулісся дипломатичного життя і місце України у світі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

АМКУ дозволив Dragon Capital придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Dragon Capital може придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Грузія стимулюватиме іноземних інвесторів грантами

США нададуть $4 млн на допомогу підрозділам швидкого реагування Морської охорони в Маріуполі та Бердянську

ЄІБ виділить Україні кредити EUR340 млн за Програмою відновлення і EUR100 млн на дороги в Луганській області

Німецький банк KfW планує надати Україні EUR25,5 млн на житло для переселенців

Комісія з питань держінвестпроектів у 2021 році спрямує на медицину 2,5 млрд грн, зокрема на створення центру діагностики в НІР

Ткаченко: Без інвестицій у креативний капітал в України немає майбутнього

Уряд України включив будівництво нової Кільцевої київської автодороги та інші дороги до переліку пріоритетних інвестпроектів до 2023 року

Кабмін визначив курортний проект La Perla Azzurra біля Чорного моря одним із пріоритетних до 2023 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА