15:32 08.10.2020

Ватикан витратив отримані пожертвування на деривати, прив'язані до кредитоспроможності Hertz

1 хв читати
Ватикан витратив отримані пожертвування на деривати, прив'язані до кредитоспроможності Hertz

Ватикан, який у 2018 році жорстко розкритикував ринок кредитних дефолтних свопів (CDS), трьома роками раніше вклав частину отриманих пожертвувань у деривати, прив'язані до кредитоспроможності американської компанії Hertz Global Holdings Ltd., пише газета Financial Times із посиланням на документи, що опинилися в її розпорядженні.

Ватикан придбав структурні ноти з вбудованими CDS, зробивши ставку на те, що Hertz залишиться кредитоспроможною до квітня 2020 року, свідчать документи. Інвестиції було зроблено з коштів портфеля Ватикану загальним обсягом 528 млн євро, сформованим за рахунок пожертвувань.

Hertz, що займається прокатом автомобілів, оголосила про банкрутство в травні поточного року. Отже, ставка Ватикану виявилася успішною.

Інвестиції було зроблено за участю кардинала Джованні Анджело Беччу. Минулого місяця Папа Римський Франциск відправив його у відставку.

У 2018 році Папа Франциск порівняв CDS із бомбою уповільненої дії, заявивши, що їх використання "стимулює ризикове фінансування, ставки на банкрутство третьої сторони, що неприйнятно з етичної точки зору".

Крім того, на думку ієрархів католицької церкви, ці фінансові інструменти відтягують на себе кредити й інвестиції, призначені реальній економіці.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА