21:53 08.10.2020

Українсько-індонезійська компанія до кінця року запустить фармвиробництво на Київщині з інвестиціями $1 млн

1 хв читати

Українсько-індонезійська компанія Pravitna genius sel у партнерстві з канадською компанією Immunitor (Ванкувер) до кінця року планує запустити фармацевтичне виробництво в Київській області.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" CEO Pravitna genius sel Фредді Чахйоно (Freddy Cahyono), відповідний договір про наміри підписали в середу представники компаній за участю посольства Індонезії в Україні.

Інвестиції Pravitna genius sel у запуск виробництва на Київщині сягнули майже $1 млн. До кінця 2020 року компанія планує отримати сертифікат GMP.

Одним із перших препаратів, виробництво яких планує Pravitna genius sel, стане препарат, який стимулюватиме імунну систему, що дасть змогу не лише лікувати захворювання, а й запобігати їх появі.

Для виробництва препарату використовуватимуть сировину канадського виробництва. Фредді Чахйоно зазначив, що препарат, який вироблятимуть в Україні, планується експортувати за кордон, зокрема в Індонезію. До кінця року компанія має намір зареєструвати препарат в Україні.

У свою чергу посол республіки Індонезія в Україні Юдді Кріснанді відзначив високий експортний потенціал препаратів, вироблених в Україні.

"Ці препарати зможуть застосовувати не лише в Україні, а й у всьому світі, зокрема і в Індонезії. Сподіваюся, що вони зроблять свій внесок у боротьбу з епідеміями", - сказав посол.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Спад капінвестицій в Україні у III кв. прискорився до 36,2%

АМКУ дозволив Dragon Capital придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Dragon Capital може придбати Finance.ua і Minfin.com.ua

Грузія стимулюватиме іноземних інвесторів грантами

США нададуть $4 млн на допомогу підрозділам швидкого реагування Морської охорони в Маріуполі та Бердянську

ЄІБ виділить Україні кредити EUR340 млн за Програмою відновлення і EUR100 млн на дороги в Луганській області

Німецький банк KfW планує надати Україні EUR25,5 млн на житло для переселенців

Комісія з питань держінвестпроектів у 2021 році спрямує на медицину 2,5 млрд грн, зокрема на створення центру діагностики в НІР

Ткаченко: Без інвестицій у креативний капітал в України немає майбутнього

Уряд України включив будівництво нової Кільцевої київської автодороги та інші дороги до переліку пріоритетних інвестпроектів до 2023 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА