20:11 09.10.2020

ЄБРР може прокредитувати на EUR450 млн реконструкцію автодороги Київ-Одеса і кільцевої Львова

2 хв читати
ЄБРР може прокредитувати на EUR450 млн реконструкцію автодороги Київ-Одеса і кільцевої Львова

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) може виділити Україні три транші сумарно на EUR450 млн на реконструкцію автодороги Київ-Одеса і завершення будівництва кільцевої об'їзної дороги Львова.

Згідно з повідомленням на сайті банку, затвердження проекту заплановано на 16 грудня 2020 року.

Перший транш у розмірі до EUR100 млн призначений для ремонту ділянки дороги М-05 Київ-Одеса в Черкаській області, другий транш до EUR160 млн - на фінансування будівництва північної ділянки об'їзної дороги навколо Львова. Третій транш у розмірі до EUR190 млн - під ремонт ділянок дороги М-05 в Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

Проект здійснюватиме Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор"). У рамках цього проекту ЄБРР також буде підтримувати посилення правової та нормативної реформи, спрямованої на розвиток конкурентоспроможного і прозорого сектора будівництва та утримання доріг.

Загальна вартість проекту - EUR1,147 млрд, із них EUR450 кредит ЄБРР, EUR450 кредит Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) і EUR247 млн - кошти "Укравтодору".

Як повідомлялося, траса М-05 - один із пріоритетних проектів "Укравтодору" на 2020-2022 роки: заплановано її капітальний ремонт на 350 км в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях і розвиток придорожньої інфраструктури, розміщення сучасних майданчиків відпочинку, майданчиків Weigh- in-Motion і низка заходів безпеки.

Залучення кредиту ЄІБ на EUR450 млн Верховна Рада схвалила в кінці серпня цього року. За ці кошти будуть відремонтовані 314 км автодороги Київ - Одеса в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях, а також побудовані 35 км північної об'їзної дороги Львова, сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій у парламенті.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА