15:58 12.10.2020

Початок співпраці з PGNiG дасть сигнал іншим інвесторам - глава ФДМ

2 хв читати
Початок співпраці з PGNiG дасть сигнал іншим інвесторам - глава ФДМ

Підписання договору про конфіденційність між польською компанією PGNiG і Фондом державного майна (ФДМ) дасть змогу отримати широкий доступ до інформації про об'єкти приватизації, сказав глава Фонду Дмитро Сенниченко.

Він зазначив, що підписання угоди з польськими партнерами у присутності президентів обох країн, що поклало початок співпраці з великою європейською компанією, має стати сигналом інвесторам інших країн про відкритість України та прозорість процесів приватизації.

"Таку безпрецедентну відкритість, прозорість і рівні умови участі ми гарантуємо кожному потенційному інвесторові - внутрішньому та іноземному", - написав глава ФДМ на своїй сторінці у Facebook у понеділок після підписання документа.

При цьому він зазначив, що приватизація відкрила можливості до значного розширення "інвестиційного меню України".

Як повідомлялося, польська PGNiG і Фонд держмайна уклали договір про конфіденційність у рамках майбутньої участі компанії в приватизації українських енергетичних об'єктів.

За словами джерела на ринку електроенергії, польську сторону в плані приватизації цікавлять ТЕЦ і обленерго.

PGNiG - найбільша нафтогазова компанія Польщі, що здійснює розробку газових і нафтових родовищ, видобуток, зберігання і транспортування енергоносіїв, а також будівництво й розвиток нафтогазової транспортної мережі, експорт та імпорт газу.

Згідно з презентацією на сайті ФДМ, до приватизації готуються пакети акцій по 70% "Хмельницькобленерго" і "Миколаївобленерго", 65% "Харківобленерго", 60,25% "Запоріжжяобленерго" і 50,99% "Тернопільобленерго".

У середині червня "Нафтогаз України" запропонував ФДМ передати йому у власність і управління шість державних ТЕЦ ("Сєвєродонецька ТЕЦ", "Одеська ТЕЦ", "Криворізька ТЕЦ", "Херсонська ТЕЦ", "Миколаївська ТЕЦ" і "Дніпровська ТЕЦ"), щоб продемонструвати дієвість застосування енергоефективних технологій.

У свою чергу ФДМ зазначав, що розглядається кілька варіантів вирішення подальшої долі держТЕЦ: приватизація, передання в концесію, місцевим громадам або "Нафтогазу".

Антимонопольний комітет України наприкінці серпня дав дозвіл на передання шести ТЕЦ від ФДМ НАК "Нафтогаз України".

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

TA Ventures у 2021 році планує відкрити фонд підтримки стартапів із жінками-кофаундерами

Україна і Австралія обговорили можливості виходу української продукції на австралійський ринок, а також залучення австралійських інвестицій і технологій в країну

ВР відправила на повторне друге читання законопроект про "інвестнянь"

Міністр промисловості і технологій Туреччини відзначив інвестиційний та ресурсний потенціал України

Шмигаль на зустрічі з представниками турецького бізнесу розповів про плани розвитку інфраструктури в Україні та перспективи інвестицій

ЄБРР виділить Dragon Capital $ 12,5 млн на фінансування комерційної нерухомості

Максимальна вартість ДПЗКУ під час приватизації може становити $150-200 млн – голова агрокомітету

Надходження від малої приватизації до кінця 2020 року становитимуть 2 млрд грн - заступник міністра економіки

ЄС надасть Україні EUR25 млн фінансової підтримки на розвиток цифрової трансформації

Спад капінвестицій в Україні у III кв. прискорився до 36,2%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА