15:40 16.11.2020

Шмигаль вважає агропромисловий комплекс, енергетику, інфраструктуру та IТ найперспективнішими сферами для інвестицій в Україні

1 хв читати
Шмигаль вважає агропромисловий комплекс, енергетику, інфраструктуру та IТ найперспективнішими сферами для інвестицій в Україні

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що найперспективнішими сферами для інвестицій в Україні є агропромисловий комплекс, енергетика, інфраструктура та IТ.

"Найбільш перспективними сферами для інвестицій в Україні є агропромисловий комплекс, енергетика, інфраструктура, а також ті сфери, де Україна має конкурентні переваги, зокрема ІТ", - посилається на Шмигаля прес-служба уряду за результатами його участі в 17-му Віденському економічному форумі - Діалог майбутнього 2020.

Прем'єр-міністр наголосив, що стратегічне партнерство з Європейським Союзом залишається основою безпеки та розвитку України.

"Це особливо актуально в умовах пандемії, коли Україна потребує нових потужних стимулів для економічного відновлення. Такими стимулами має стати поступове розширення доступу до внутрішнього ринку ЄС у сферах, де Україна вже досягла значного прогресу, а також зняття інших обмежень, які існують для нашої торгівлі", - зазначив глава уряду.

Повідомляється, що під час виступу Шмигаль відзначив інвестиційний потенціал України й наголосив, що країна є однією з найкращих у світі для аутсорсингу IТ-послуг, зокрема, за його словами, IТ-галузь щорічно зростає на 20-25%.

"Наша держава є одним із провідних світових виробників та експортерів сільськогосподарської продукції з великим та невичерпним потенціалом. Вважаю, що країни Центральної та Східної Європи можуть бути джерелом інвестицій, ноу-хау та найкращих практик в Україні", - зазначив прем'єр-міністр.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Стартова ціна ОГХК на приватизаційному аукціоні буде від 3 до 5 млрд грн - голова ФДМ

Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

Китайські інвестори і "МС-4" Ярославського скликають збори акціонерів "Мотор Січ" на 31 січня

Криклій запросив Швейцарію приєднатися до впровадження масштабних інфраструктурних проектів в Україні

Україна та Світовий банк у 2021 році продовжать спільну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів - Криклій

Участь у "Чистій мережі" забезпечить збільшення інвестицій в Україну

Криклій запросив турецьку Gulermak до участі в реалізації інвестпроектів у транспортному секторі України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА