15:09 18.11.2020

Кабмін затвердив 103 пріоритетних інвестпроекти до 2023 року

2 хв читати
Кабмін затвердив 103 пріоритетних інвестпроекти до 2023 року

Кабінет Міністрів визначив як пріоритетні проект із виробництва апаратів штучного дихання (ШВЛ), два сміттєспалювальні заводи і ракетно-космічний комплекс повітряного старту, загалом у затвердженому переліку 103 пріоритетних інвестпроекти до 2023 року.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", відповідне розпорядження уряд затвердив із триденним доопрацюванням на засіданні в середу.

Згідно з проектом розпорядження, чотири зі 103 проектів передбачають фінансування повністю коштом держбюджету і ще 43 проекти - частково коштом державного та/або місцевого бюджету.

Як зазначено в документі, серед пріоритетних інвестпроектів - організація виробництва ШВЛ коштом інвестора, держбюджету та інших джерел, а також будівництво заводу (комплексу) з переробки твердих побутових відходів (гарантування екологічної безпеки в Києві) - коштом інвестора.

Крім цього, серед пріоритетних проектів - будівництво сміттєсортувальної лінії в Дрогобичі (Львівська область) коштом держбюджету і місцевих бюджетів.

Серед інвестпроектів, які планується реалізувати коштом держбюджету і міжнародної технічної допомоги, - модернізація сімейства літаків Ан-124-100 і Ан-225 на ДП "Антонов", ракетно-космічний комплекс повітряного старту, міжнародний науковий центр "Обсерваторія" на горі Піп Іван - платформа розвитку Карпатського регіону.

Крім того, планується реалізувати проект із підготовки виробництва інфрачервоної головки самонаведення для керованих авіаракет, а також зі розширення міжнародного пункту пропуску "Ягодин" - виключно коштом держбюджету.

За рахунок інвестора, місцевих бюджетів та держбюджету також планується реалізувати будівництво сміттєспалювальних заводів у Краматорську і Маріуполі, будівництво туристичної і транспортної інфраструктури Шацького національного природного парку (плюс кошти міжнародної технічної допомоги), а також звести Центр олімпійських видів спорту "Н2О Нова Каховка".

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Закон про віртуальні активи має бути доповнений нормами про захист інвесторів - член НКЦПФР

"Нафтогаз" має залучати інвестиції для нового видобутку газу, а не вкладати в купівлю вже розроблених родовищ - CVO Ватерландер

Ryanair планує стати найбільшим інвестором в Україні, розраховує здійснювати рейси із 12 аеропортів

НаУКМА планує створити технопарк із коворкінгом за 50 млн грн

BWT інвестує до EUR5 млн в автомати з розливу очищеної води

До UkraineInvest надійшло 26 заявок на отримання держпідтримки за "законом про інвестнянь" на загальну суму $1,7 млрд - заступник голови ОП

Україна має звернути увагу на інвестиції в людський капітал - віце-президент СБ

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий у восьми, вторинний - у 14 обласних центрах України

Bosch має намір розмістити в Україні потужності з виробництва електроінструментів

Рада ухвалила в першому читанні законопроект про захист інвесторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА