15:12 19.11.2020

ЄІБ виділить Україні кредити EUR340 млн за Програмою відновлення і EUR100 млн на дороги в Луганській області

2 хв читати
ЄІБ виділить Україні кредити EUR340 млн за Програмою відновлення і EUR100 млн на дороги в Луганській області

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) схвалив два кредитних проекти для України: EUR340 млн у рамках Програми відновлення та EUR100 млн на розвиток доріг у Луганській області.

Згідно з інформацією на сайті банку, відповідне рішення рада директорів ухвалила минулого тижня.

Фінансування в рамках Програми відновлення має бути направлено на створення, відновлення та поліпшення громадських будівель, зокрема адміністративних будівель, шкіл, медичних центрів і лікарень, державних доріг і мостів, а також на постачання комунальних послуг.

Програма, зокрема, орієнтована на об'єкти, що розміщені на підконтрольних Україні територіях в Донецькій і Луганській областях, а також чотирьох прилеглих областей - Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської та міськрад в інших областях, щоб дозволити їм впоратися з припливом внутрішніх переселенців, уточнив ЄІБ.

Як зазначено в повідомленні, фінансування передбачається передбачити для таких секторів, як вода і водопостачання, енергетика, містобудування, транспорт.

ЄІБ нагадує, що цьому проекту передував успішний проект якнайшвидшого відновлення України на EUR200 млн, і обидва вони передбачені Спеціальним планом дій ЄІБ для України із загальним фінансуванням EUR3 млрд.

Що стосується проекту на розвиток доріг, то його кошти планується спрямувати на реконструкцію регіональних доріг Т-13-02 КПП "Танюшівка" - Старобільськ - Бахмут і Р-66 КПП "Демино-Олександрівка" - Сватове - Лисичанськ у Луганській області, що дозволить поліпшити регіональне сполучення та зміцнити позиції сільського господарства за рахунок поліпшення відповідної дорожньої інфраструктури.

За оприлюдненими ЄІБ даними, загальна вартість реконструкції цих доріг становить EUR160 млн. Мінінфраструктури України уточнює, що ще $65 млн позики на цей проект виділяє Світовий банк. Загалом у рамках проекту буде відновлено майже 183 км автошляхів загального користування державного значення в Луганській області.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА