19:27 19.11.2020

Грузія стимулюватиме іноземних інвесторів грантами

2 хв читати
Грузія стимулюватиме іноземних інвесторів грантами

Уряд Грузії ухвалив рішення запустити новий механізм підтримки інвестиційних проектів, що передбачає матеріальне стимулювання компаній з іноземним капіталом.

"Якщо іноземна компанія інвестує в Грузії не менше 10 млн ларі і працевлаштує не менше 150 людей, то уряд виділить їй грант розміром 1 млн ларі (понад $ 300 тис.)", - повідомила міністр економіки та сталого розвитку Грузії Натія Турнава на брифінгу в четвер після засідання уряду.

При цьому вона зазначила, що дана програма стосується компаній іноземним капіталом, які мають намір відкрити в Грузії нові виробництва або перенести сюди свої підприємства з інших країн.

За словами міністра, основною метою програми, насамперед, є працевлаштування, навчання та перепідготовка місцевих кадрів, оскільки нестача кваліфікованих кадрів є однією з проблем, яку називають іноземні інвестори.

Уряд розраховує залучити інвестиції в такі галузі, як переробна промисловість, електроніка, виробництво транспортних засобів та їх запчастин, машинобудування, логістика та складське господарство, ремонт і техобслуговування літаків, тощо.

"Це ті галузі, де ми будемо створювати нові робочі місця за рахунок залучення іноземних інвесторів. Звичайно, це (грант у 1 млн ларі) додатковий компонент, який буде працювати позитивно в контексті привабливого інвестиційного середовища, що містить безліч інших складових, таких, як низькі податки, (...) прозорі процедури (...)", - сказала Турнава.

Як повідомлялося, в січні-червні 2020 року в економіку Грузії було вкладено $ 409,6 млн прямих іноземних інвестицій, що на 25,6% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

У 2019 обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку Грузії збільшився на 0,3% порівняно з попереднім роком - до $ 1 млрд 310,8 млн (7,4% ВВП).

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Катарська Nebras планує придбати ще шість ВЕС і СЕС Хмельницького та партнерів

Кабмін планує 27 січня схвалити меморандум із USAID та ЄБРР про створення Українського міжнародного фінансового центру

Кабмін запропонує ВР упровадити механізм скринінгу іноземних інвестицій у стратегічні об'єкти

Україна має намір домовитися з KfW щодо фінансування розвитку соціальної інфраструктури на 36,5 млн євро

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Стартова ціна ОГХК на приватизаційному аукціоні буде від 3 до 5 млрд грн - голова ФДМ

Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

Китайські інвестори і "МС-4" Ярославського скликають збори акціонерів "Мотор Січ" на 31 січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА