21:12 27.11.2020

ЄБРР виділить Dragon Capital $ 12,5 млн на фінансування комерційної нерухомості

2 хв читати
ЄБРР виділить Dragon Capital $ 12,5 млн на фінансування комерційної нерухомості

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) 27 листопада схвалила виділення інвесткомпанії Dragon Capital $ 12,5 млн кредиту на капремонт офісної будівлі в Києві та рефінансування витрат на придбання двох складів в Києві і Харкові, повідомляється на сайті ЄБРР.

"Проект буде підтримувати розвиток офісної будівлі і ретроактивне фінансування витрат, пов'язаних з придбанням портфеля Dragon Capital, розташованого в Україні", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що загальна вартість проекту становить $ 32,8 млн. Позичальником виступає ТОВ "Діана Люкс Логістик", 100% статутного капіталу якого належать Diana Lux Logistic Holdings Limited (DLLHL), котра, в свою чергу, на 100% належить Dragon Capital.

За даними банку, орендована площа (GLA) офісної будівлі, сертифікованої за BREEAM, становить 9 тис. кв. м, а двох складів, розташованих в Києві і Харкові, загалом - 26 тис. кв. м.

Як повідомлялося, в липні поточного року столичний бізнес-центр (БЦ) Grand класу "А" першим у Києві пройшов сертифікацію міжнародної системи екологічної оцінки BREEAM In-Use International, що підтверджує відповідність вимогам щодо дотримання енерго- і ресурсоефективності.

БЦ Grand на вул. Велика Васильківська, 98 в Києві введено в експлуатацію в лютому 2020 року. Входить у портфель інвесткомпанії Dragon Capital (керуюча компанія - Dragon Capital Property Management), яка придбала частку в компанії-власника центру ТОВ "Ірпінь-Будпроект-Плюс" у 2018 році.

Загальна площа (GBA) 15-поверхового об'єкту становить 10,6 тис. кв. м, орендна (GLA) - 8,9 тис. кв. м. Інфраструктура включає підземний паркінг на 42 машиномісця.

Dragon Capital - одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері інвестицій і фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг, прямих інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів.

Управління портфелем комерційної нерухомості здійснює керуюча компанія - Dragon Capital Property Management. Вона налічує 29 об'єктів комерційної нерухомості, з них 13 об'єктів офісної нерухомості, 6 об'єктів торговельної нерухомості і 10 логістичних комплексів площею 681 тис. кв. м. Загальна площа торговельних центрів компанії складає 170 тис. кв. м.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ceetrus Ukraine вивчає питання запуску маркетплейсу для всіх орендарів ТРЦ, які має в управлінні

Держгеонадр очікує $10 млрд інвестицій у видобуток критичних і стратегічних корисних копалин в Україні

"Укравтодор" у 2020 р відновив і побудував 97% запланованих доріг та 100% штучних споруд, витративши 82 млрд грн

Катарська Nebras планує придбати ще шість ВЕС і СЕС Хмельницького та партнерів

Кабмін планує 27 січня схвалити меморандум із USAID та ЄБРР про створення Українського міжнародного фінансового центру

Кабмін запропонує ВР упровадити механізм скринінгу іноземних інвестицій у стратегічні об'єкти

Україна має намір домовитися з KfW щодо фінансування розвитку соціальної інфраструктури на 36,5 млн євро

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА