13:48 29.11.2020

Шмигаль на зустрічі з представниками турецького бізнесу розповів про плани розвитку інфраструктури в Україні та перспективи інвестицій

2 хв читати
Шмигаль на зустрічі з представниками турецького бізнесу розповів про плани розвитку інфраструктури в Україні та перспективи інвестицій

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту до Туреччини 29 листопада провів круглий стіл з турецькими топ-компаніями із загальним портфелем інвестицій $5 млрд, повідомляє департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Глава Уряду наголосив, що Україна має амбітні плани з будівництва та реконструкції української інфраструктури: автомобільних доріг, мостів, енергетичної та медичної інфраструктури, а також інфраструктури у сфері водопостачання та переробки сміття. "Інструменти, які дадуть нам можливість розвивати ці напрямки, це державно-приватне партнерство і державні гарантії. Зараз ми працюємо і вже зробили суттєвий прогрес у законодавчому колі в просуванні подібних інструментів в Україні", - зазначив Шмигаль.

За його словами, найбільш перспективними сферами для інвестицій в Україні є агропромисловий комплекс, переробна промисловість енергетика, інфраструктура, туристична галузь, а також ті сфери, де Україна має конкурентні переваги, зокрема ІТ.

"Одним із значних кроків у розвитку наших двосторонніх відносин має стати підписання Угоди про вільну торгівлю", - сказав Шмигаль.

На зустрічі також були присутні віце-прем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, міністр інфраструктури Владислав Криклій, представники українсько-турецької ділової ради при Раді зовнішньоекономічних зв'язків Турецької Республіки.

Криклій розповів представникам турецьких компаній, що минулого року в Україні було ухвалено закон Про концесії, що дало позитивний сигнал для інвесторів, і закликав присутніх брати участь у концесійних конкурсах і приватизаційних аукціонах в Україні.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ceetrus Ukraine вивчає питання запуску маркетплейсу для всіх орендарів ТРЦ, які має в управлінні

Держгеонадр очікує $10 млрд інвестицій у видобуток критичних і стратегічних корисних копалин в Україні

"Укравтодор" у 2020 р відновив і побудував 97% запланованих доріг та 100% штучних споруд, витративши 82 млрд грн

Катарська Nebras планує придбати ще шість ВЕС і СЕС Хмельницького та партнерів

Кабмін планує 27 січня схвалити меморандум із USAID та ЄБРР про створення Українського міжнародного фінансового центру

Кабмін запропонує ВР упровадити механізм скринінгу іноземних інвестицій у стратегічні об'єкти

Україна має намір домовитися з KfW щодо фінансування розвитку соціальної інфраструктури на 36,5 млн євро

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА