19:59 29.11.2020

Міністр промисловості і технологій Туреччини відзначив інвестиційний та ресурсний потенціал України

1 хв читати
Міністр промисловості і технологій Туреччини відзначив інвестиційний та ресурсний потенціал України

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив під час робочого візиту до Туреччини торговельно-економічні питання з міністром промисловості і технологій Туреччини Мустафою Варанком.

Як повідомляється на сайті українського уряду в неділю, Варанк відзначив інвестиційний та ресурсний потенціал України і наголосив, що угода України з ЄС відкриває нові можливості для української продукції на європейських ринках.

Шмигаль наголосив, що Україна і Туреччина мають великий потенціал у сфері торговельного співробітництва. "Впевнений, що з підписанням Угоди про вільну торгівлю між нашими країнами, ми подвоїмо цей потенціал з 5 млрд доларів щорічного обороту сьогодні до 10 млрд доларів, які можна досягнути разом", - сказав він.

Шмигаль запропонував Варанку відновити регулярні засідання Спільної українсько-турецької групи з координації стратегічного співробітництва в сфері ОПК. Прем'єр наголосив, що Україна зацікавлена у співпраці з Туреччиною в торговельно-економічній та науково-технічній сфері.

У зустрічі також взяли участь віце-прем'єр-міністр Олег Уруський, міністр інфраструктури Владислав Криклій та інші представники українського уряду.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА