17:55 17.12.2020

Деякі інвестори в сектор ВДЕ вже вирішили йти в міжнародний арбітраж у разі визнання "зелених" тарифів неконституційними - адвокат

2 хв читати
Деякі інвестори в сектор ВДЕ вже вирішили йти в міжнародний арбітраж у разі визнання "зелених" тарифів неконституційними - адвокат

Деякі інвестори в сектор відновлюваних джерел енергії вже ухвалили внутрішні рішення йти в міжнародний арбітраж у разі визнання Конституційним Судом України за поданням народних депутатів неконституційними "зелених" тарифів, повідомив керуючий партнер юридичної компанії Arzinger, що представляє інтереси галузі, адвокат Тімур Бондарєв.

"Наша компанія вже має принаймні близько десяти інвесторів, що прийняли внутрішнє рішення звертатися в міжнародний арбітраж у разі визнання неконституційними "зелених" тарифів", - сказав Бондарєв на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер, додавши, що одна компанія вже подала претензію у зв'язку з цим питанням Міністерству юстиції України.

За його словами, низка великих міжнародних юридичних компаній підтвердила наявність великих шансів на виграш представників галузі ВДЕ.

Водночас він висловив сподівання, що Конституційний Суд уважно поставиться до звернень профільних асоціацій, знайде можливість залучити їх до слухання і врахує надані йому адвокатами інвесторів наукові висновки щодо "зелених" тарифів.

"Справа дуже важка, має дуже довгий історичний хвіст, і в інтересах суду ухвалити неупереджене рішення", - сказав він, висловивши здивування щодо рішення суду про слухання справи в закритому форматі, оголошеного цього самого дня перед прес-конференцією.

При цьому Бондарєв назвав незрозумілим те, що суддя під час розгляду справи відзначив відсутність додаткових матеріалів і прохань щодо неї.

"Формальний підхід і закритий розгляд нас дуже непокоять. Сподіваюся, це якась помилка, і позицію галузі буде почуто", - зазначив адвокат

Як повідомлялося, низка профільних ВДЕ-асоціацій подала прохання до Конституційного Суду про залучення їх до розгляду справи за зверненням до КС 47 депутатів про визнання неконституційними положень законів про альтернативні джерела енергії та про ринок електроенергії, вважаючи, що її об'єктивний розгляд неможливий без урахування позиції цілої галузі.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін планує 27 січня схвалити меморандум із USAID та ЄБРР про створення Українського міжнародного фінансового центру

Кабмін запропонує ВР упровадити механізм скринінгу іноземних інвестицій у стратегічні об'єкти

Україна має намір домовитися з KfW щодо фінансування розвитку соціальної інфраструктури на 36,5 млн євро

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Стартова ціна ОГХК на приватизаційному аукціоні буде від 3 до 5 млрд грн - голова ФДМ

Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

Китайські інвестори і "МС-4" Ярославського скликають збори акціонерів "Мотор Січ" на 31 січня

Криклій запросив Швейцарію приєднатися до впровадження масштабних інфраструктурних проектів в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА