20:01 17.12.2020

ПБГ "Ковальська" інвестує до $ 100 млн у будівництво бізнес-парку NUVO в центрі Києва

2 хв читати
ПБГ "Ковальська" інвестує до $ 100 млн у будівництво бізнес-парку NUVO в центрі Києва

Промислово-будівельна група "Ковальська" в партнерстві з девелоперською компанією KDD Ukraine на початку 2021 року розпочинає будівництво бізнес-парку NUVO на вул.Жилянській, 47.

"Ми починаємо другий офісний проект у портфелі "Ковальської"... Це колишня територія промислової зони, яка давно не функціонує. Ми купили разом із KDD права на цю ділянку", - сказав генеральний директор ПБГ "Ковальська" Сергій Пилипенко під час брифінгу в четвер.

Він уточнив, що вартість покупки ділянки склала $ 15 млн, а в будівництво планується вкласти близько $ 80-100 млн. Ділянка під забудову становить близько 2 га. Очікуваний термін реалізації всього проекту - п'ять років, а термін окупності проекту складе вісім років. Загальна комерційна площа бізнес-парку перевищує 88 тис. кв. м. Парк бізнес-центрів спроектований за стандартами BREEAM.

Пилипенко додав, що проект включає п'ять офісних центрів класу "А". Крім того, частину проекту буде відведено під житло, під апартаменти. Архітектурний задум проекту розробило європейське архітектурне бюро APA Wojciechowski.

"Перед нами стояло завдання створити сучасне середовище, яке повинно стати локальним центром і каталізатором для відновлення та розвитку району. Концепція відкритих площ City Streets має на меті розкрити важливість вуличних просторів, а також мінливість їхніх характерів і міських сценаріїв. Така концепція допоможе NUVO гармонійно влитися в життя міста і стати одним із його осередків", - описав задум проекту архітектор APA Wojciechowski Остап Іванов.

ПБГ "Ковальська" - лідер ринку будівельних матеріалів і провідний девелопер України. Група об'єднує 13 підприємств реального сектора економіки, вартість яких становить $ 520 млн і котрі здійснюють повний цикл робіт від видобутку сировини і виробництва продукції до зведення споруд різного призначення.

Продукція представлена низкою брендів, зокрема "Бетон від Ковальської", тротуарна плитка "Авеню" та будівельні суміші Siltek. За 18 років на будівельному ринку група реалізувала понад 1 млн кв. м житлової та комерційної нерухомості.

Компанія KDD Ukraine одна з трендсеттерів серед девелоперських компаній в Україні з 2003 року. KDD Ukraine розвиває диверсифікований портфель проектів в сфері нерухомості, зокрема, будує офісні та торгові центри, а також житлові комплекси бізнес і преміум-класу.

KDD Ukraine має системний досвід управління, будівництва та експлуатації великих девелоперських проектів. Головна мета - створення комплексних рішень "від проекту до реальності" і розвиток нових стандартів на ринку комерційної і житлової нерухомості в Україні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін планує 27 січня схвалити меморандум із USAID та ЄБРР про створення Українського міжнародного фінансового центру

Україна має намір домовитися з KfW щодо фінансування розвитку соціальної інфраструктури на 36,5 млн євро

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Стартова ціна ОГХК на приватизаційному аукціоні буде від 3 до 5 млрд грн - голова ФДМ

Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

Китайські інвестори і "МС-4" Ярославського скликають збори акціонерів "Мотор Січ" на 31 січня

Криклій запросив Швейцарію приєднатися до впровадження масштабних інфраструктурних проектів в Україні

Україна та Світовий банк у 2021 році продовжать спільну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів - Криклій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА