08:40 23.12.2020

Участь у "Чистій мережі" забезпечить збільшення інвестицій в Україну

2 хв читати
Участь у "Чистій мережі" забезпечить збільшення інвестицій в Україну

Участь у програмі "Чиста мережа" (Clean Network) допоможе збільшити інвестиції приватного сектора в Україну, заявив заступник державного секретаря США Кіт Крак.

"Приєднання до "Чистої мережі" прокладе шлях до великих інвестицій приватного сектора в Україну, зокрема, інноваційного сектора, звідки я сам прийшов. Я провів 30 років у "Кремнієвій долині", я був віце президентом General Motors, і це дійсно цікаво з точки зору залучення інвестицій приватного сектора в Україну. Це відправляє великий сигнал", - сказав Крак на онлайн-брифінгу після переговорів з прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем у вівторок.

Він зазначив, що під час дискусії зі Шмигалем вони обговорили п'ять ключових причин, чому Україна негайно отримає перевагу від участі в "Чистій мережі" на додачу до очевидних переваг національної безпеки для України.

За його словами, приєднання до "Чистої мережі" підсилює аргумент про те, що Україну повинні прийняти в НАТО.

"НАТО приділяє пріоритетну увагу солідарності перед спільними загрозами і усвідомлює, що захоплення Китаєм (мереж - ІФ) 5G - це явна і існуюча загроза трансатлантичної безпеки. І тому 27 із 30 союзників НАТО приєдналися до "Чистої мережі", а решта троє, ймовірно, скоро приєднаються", - пояснив Крак.

Крім того, приєднання до "Чистої мережі" демонструє солідарність України з ЄС і прискорить євроінтеграцію України, оскільки "Чиста мережа" включає 26 із 27 країн-членів ЄС, зазначив заступник держсекретаря США. На його думку, також членство України в "Чистій мережі" зблизить її відносини з країнами "Тримор’я", адже 11 з 12 членів "Тримор’я" є її членами.

Крак додав, що США, як і багато інших членів "Чистої мережі", мають низку фінансових інструментів, щоб допомогти Україні приєднатися до цієї програми.

"Чиста мережа" стала новим альянсом демократій, який надає захист своїм членам перед обличчям політики залякування Китаю. Вона надає кількісну перевагу і силу в єдності і солідарності проти залякування Китаю", - наголосив він.

Заступник держсекретаря зазначив, що місце України - поруч з такими демократіями з НАТО, ЄС, "Тримор’я", які приєдналися до ініціативи.

Як повідомив у вівторок прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, Україна підтримує принципи "Чистої мережі" і залишиться надійним партнером для інвестицій технологічних компаній з усього світу.

На сайті Держдепартаменту США повідомляється, що програма "Чиста мережа" - це комплексний підхід адміністрації президента США Дональда Трампа до захисту національних активів, включно з приватністю громадян і найбільш конфіденційної інформації компаній, від агресивних вторгнень зловмисних факторів, таких як Комуністична партія Китаю. "Чиста мережа" усуває довгострокову загрозу конфіденційності даних, безпеки, прав людини і принципової співпраці, яка походить вільному світу від авторитарних зловмисних факторів.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін планує 27 січня схвалити меморандум із USAID та ЄБРР про створення Українського міжнародного фінансового центру

Україна має намір домовитися з KfW щодо фінансування розвитку соціальної інфраструктури на 36,5 млн євро

"Укрзалізниця" шукає інвестора для проекту швидкісного сполучення Києва з Харковом, Львовом і Одесою

Єврокомісія опублікувала список екологічних схем субсидування сільського господарства ЄС

ДТЕК до кінця першого півріччя 2021 року має намір відкрити у Великій Британії інвестиційний хаб нової української енергетики

Стартова ціна ОГХК на приватизаційному аукціоні буде від 3 до 5 млрд грн - голова ФДМ

Scatec та банк FMO підключили третю СЕС в Україні потужністю 32 МВт на Черкащині

Китайські інвестори і "МС-4" Ярославського скликають збори акціонерів "Мотор Січ" на 31 січня

Криклій запросив Швейцарію приєднатися до впровадження масштабних інфраструктурних проектів в Україні

Україна та Світовий банк у 2021 році продовжать спільну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів - Криклій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА