12:01 24.12.2020

Україна та Світовий банк у 2021 році продовжать спільну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів - Криклій

1 хв читати
Україна та Світовий банк у 2021 році продовжать спільну реалізацію масштабних інфраструктурних проектів - Криклій

Україна та Світовий банк у 2021 році продовжать спільну реалізацію масштабних інфраструктурних об'єктів у різних галузях.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України у четвер уранці, про це домовилися сторони під час зустрічі міністра інфраструктури Владислава Криклія з головою Світового банку в Україні Арупом Банерджі.

Участь у заході також взяли заступник міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Наталія Форсюк, представники відомства, Світового банку та Команди підтримки реформ при Мінінфраструктури.

У повідомленні наголошується, що під час зустрічі Криклій повідомив про досягнення України в реалізації перших концесійних проектів у морській галузі - передачі в концесію портів "Ольвія" та "Херсон" із загальним обсягом інвестицій майже $134 млн. Крім того, повідомив про підготовку наступних концесійних проектів у портах Бердянська, Одеси, Ізмаїла та Чорноморська.

Міністр додав, що також розроблено та прийнято попереднє ТЕО проекту у Білгород-Дністровському морському порту, продовжується пошук фінансування проектів концесій у портах Маріуполя та Рені. Крім цього, Міністерство шукає техдопомогу для подальшого фінансування модернізації судноплавних шлюзів на Дніпрі для збільшення їхньої пропускної здатності.

Учасники зустрічі також обговорили підготовку проектів державно-приватного партнерства (ДПП) у залізничному, авіаційному та дорожньому секторах.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА