18:30 29.01.2021

Зеленський обговорив із керівництвом швейцарської Stadler Rail AG реалізацію інфраструктурних проектів в Україні

2 хв читати
Зеленський обговорив із керівництвом швейцарської Stadler Rail AG реалізацію інфраструктурних проектів в Україні

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з делегацією швейцарської компанії Stadler Rail AG на чолі з головою ради директорів, співвласником групи Петером Шпулером обговорив перспективи співпраці з компанією в частині модернізації рухомого складу української залізниці, приміського та міського рейкового транспорту.

"Володимир Зеленський поінформував співрозмовника про проекти розвитку транспортної інфраструктури України, а також наголосив на важливості залучення іноземних технологій та капіталу до їхньої реалізації. Глава держави зазначив, що цього року Україна відзначає 30-річчя незалежності, тому планується запуск різних проектів до ювілею", - повідомляє прес-служба глави держави.

Зокрема, велика увага приділяється інфраструктурним об'єктам. Зеленський зазначив, що минулого року було побудовано 4 тис. км доріг і близько 150 мостових переходів.

"Цього року в нас плани більш амбітні – ми хочемо збільшити цю кількість у півтора разу. Але ще додаємо інший пріоритетний напрям – аеропорти та залізничні шляхи", - розповів він.

Зеленський запевнив у готовності сприяти іноземним інвесторам.

"Українська сторона зацікавлена у розбудові гілок метро у Києві, Харкові, Дніпрі, а також у розвитку сполучення електричкою та швидкісним трамваєм у різних містах", - ідеться в повідомленні.

Глава держави наголосив, що Україна має власних виробників рейкового рухомого складу, тому важливою умовою співпраці з іноземними компаніями є максимальна локалізація виробництва на території нашої держави.

"Шпулер висловив зацікавленість у роботі компанії на українському ринку та створенні спільних з українськими партнерами виробництв", - ідеться в повідомленні.

В ОПУ зазначили, що компанія Stadler Rail AG є одним зі світових лідерів із виробництва рухомого складу для рейкових доріг - трамваїв, потягів метро, приміських і швидкісних поїздів, залізничних і маневрових локомотивів, а також пасажирських вагонів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА