19:12 01.02.2021

Програма іпотеки під 7% річних діятиме для бюджетників, переселенців і молодих сімей

1 хв читати
Програма іпотеки під 7% річних діятиме для бюджетників, переселенців і молодих сімей

Програма здешевлення іпотеки, що передбачає кредити на купівлю житла під 7% річних, діятиме для внутрішніх переселенців, жителів гуртожитків та аварійних будинків, науково-педагогічних працівників, медиків і співробітників бюджетної сфери, а також для громадян, які перебувають на так званому квартирному обліку.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів №64 від 27 січня 2021 року, оприлюдненою на урядовому порталі, позичальник при цьому має бути особою, яка потребує поліпшення житлових умов.

Максимальна сума кредиту позичальникові не має перевищувати 2 млн грн, а максимальна вартість житла - 2,5 млн грн.

При цьому нормативна площа предмета іпотеки за цією програмою передбачає 50 кв. м загальної площі на самотнього громадянина або сім'ю з двох осіб і 20 кв. м на кожного наступного члена.

Що стосується житла, на яке може поширюватися така програма, то воно має бути не старше трьох років, зазначено в документі.

Як повідомлялося, Міністерство фінансів наприкінці 2020 року створило Українську фінансову житлову компанію, яку очолив екс-заступник міністра фінансів Василь Шкурак. Компанію створено для розробки та впровадження механізму доступної іпотеки, зокрема фінансових інструментів із можливістю отримання іпотечного кредиту під 7% річних терміном до 20 років із залученням до співпраці банків із державним посередництвом.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА