15:14 22.02.2021

Dragon Capital може вкласти $250-300 млн в інфраструктурні проекти в Україні найближчими роками

1 хв читати
Dragon Capital може вкласти $250-300 млн в інфраструктурні проекти в Україні найближчими роками

Генеральний директор інвестгрупи Dragon Capital, президент Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) Томаш Фіала оцінює обсяг інвестицій групи в інфраструктурні проекти найближчими роками в $250-300 млн, йдеться насамперед про проекти індустріальних парків на Київщині та Львівщині.

"Уже цього року ми розпочинаємо реалізацію проекту індустріально-складського парку Е40, розміщеного на території 49 га на Житомирській трасі за 20 км від Києва. Тут буде побудовано близько 200 тис. кв. км нерухомості. Інвестиції майже $130 млн", - повідомив Фіала на форумі "Україна 30".

За його словами, в реалізацію львівського проекту, який було викуплено у CTP наприкінці минулого року, буде інвестовано $100 млн. "Поруч з'явиться нова окружна дорога, яка зробить цей проект на 23 га ще привабливішим для орендарів", - зазначив голова Dragon Capital.

Основною спеціалізацією індустріальних парків від Dragon Capital на сьогодні є логістика, додав він. "Проте близько третини площ плануватимуть під виробництва. Йдеться про легку, фармакологічну, хімічну промисловість", - сказав Фіала агентству "Інтерфакс-Україна".

Виступаючи на форумі, він зазначив, що загалом Україна може залучити до $5 млрд під великі інфраструктурні проекти за рахунок кредитів під держгарантії, єврооблігацій та подібні інструменти. "Інтерес до таких великих проектів, як в "Укравтодору", "Укрпошти", інвестори мають", - вважає бізнесмен.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА