13:51 02.03.2021

ВР ухвалила поправки до Податкового та Митного кодексів для закону про інвестнянь

2 хв читати
ВР ухвалила поправки до Податкового та Митного кодексів для закону про інвестнянь

Верховна Рада ухвалила в цілому поправки до Податкового кодексу (законопроект №3761) та зміни до Митного кодексу (№3762), необхідні для імплементації закону про підтримку великих інвестпроектів ("закон про інвестнянь").

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за ці законопроекти у другому читанні з техніко-юридичними правками проголосували 246 і 256 народних депутатів відповідно за необхідних 226 голосів.

Законопроект із поправками до Податкового кодексу пропонує звільнення від оподаткування ПДВ операцій із імпорту товарів, які ввозяться інвесторами зі значними інвестиціями за переліком і обсягами, які визначає Кабінет Міністрів.

Як зазначив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, пільгові умови для таких проектів встановлюються на термін 15 років.

"Йдеться не про пільгу на 15 років, а про пільги, які можуть бути надані протягом 15 років реалізації цього проекту. При цьому податок на прибуток - не більше ніж на п'ять років. А всі пільги разом розміром до 30% суми інвестиції", - сказав він із трибуни парламенту, представляючи законопроекти.

Закон про держпідтримку інвестицій пропонує звільнення від сплати окремих податків для проектів із інвестиціями від EUR20 млн. Сума підтримки держави може становити до 30% суми інвестицій. Інвестор може отримати особливі умови при забезпеченні щонайменше 80 нових робочих місць. Рівень зарплати співробітників має бути на 15% вище середньої за обраним видом діяльності у регіоні інвестування.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА