16:14 10.03.2021

Уряд України передав на приватизацію вісім держпідприємств

1 хв читати
Уряд України передав на приватизацію вісім держпідприємств

Кабінет Міністрів передав до сфери управління Фонду держмайна (ФДМ) вісім державних підприємств: "Екотрансенерго", Харківське промислово-торгівельне підприємство, Державне науково-технологічне виробниче підприємство "Верес", "Розрахунково-кліринговий центр", "Промислово-металургійний консалтинг", держпідприємство Держімформаналітіка, "Полупанівський кар'єр", а також державну установу "Партнерський фонд".

Відповідну постанову уряд ухвалив на засіданні в середу без обговорення.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту постанови, із зазначених підприємств станом на 1 липня 2020 року лише троє є економічно активними - це "Екотрансенерго", Харківське промислово-торгівельне підприємство і Держімформаналітіка.

Загальна вартість активів "Екотрансенерго" на середину 2020 року оцінювалася в 47 млн грн, Харківського промислово-торгового підприємства - 22 млн грн, водночас вартість їхніх активів за перше півріччя 2020 року скоротилася на 6,5% і 3% відповідно, зазначено в документі.

За перше півріччя минулого року обидві компанії зазнали збитків на загальну суму понад 4 млн грн, водночас "Екотрансенерго" має також заборгованість із виплати заробітної плати понад 1,7 млн грн.

Як зазначено в пояснювальній записці, дані про діяльність ДП "Держімформаналітіка" відсутні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА