19:21 22.03.2021

Зеленський запросив ЄБРР долучитися до розвитку інфраструктурних проектів та приватизації в Україні

2 хв читати
Зеленський запросив ЄБРР долучитися до розвитку інфраструктурних проектів та приватизації в Україні

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо запросив фінансову організацію приєднатися до розвитку інфраструктурних проектів та приватизації в Україні, повідомляється на сайті глави держави.

"Дуже важливо підтримувати інфраструктурні проекти в Україні, адже якісні дороги, мости та соціальна інфраструктура важливі для кожного українця. Завдяки інфраструктурним проектам ми створили 190 тисяч робочих місць у той час, коли через пандемію COVID-19 багато хто втрачав роботу", - сказав Зеленський.

Глава держави також додав, що і "приватизація сьогодні є одним із пріоритетів" та запросив ЄБРР долучитися до цього напряму.

Крім того, на зустрічі обговорювали питання розвитку аграрного сектора України. "Доцільно інвестувати в сільське господарство. Україні треба чимало інвестицій у модернізацію інфраструктури зрошування. Її відбудова буде потужним кроком у розвитку сільського господарства та України як гравця на міжнародному аграрному ринку", - наголосив Зеленський.

Президент також поінформував Оділь Рено-Бассо про продовження реалізації реформи правоохоронних органів, про підписання в Україні закону щодо створення Бюро економічної безпеки. Співрозмовники також обговорили реформу енергетичного сектора, йшлося про реалізацію програм енергоефективності, зокрема впровадження енергоощадних технологій у житловому господарстві.

Крім того, сторони переговорів обговорили продовження реформи фінансового та банківського секторів України.

"Україну та ЄБРР пов’язують добрі відносини та багато важливих проектів, у які Україна вкладає душу, а ЄБРР – віру та гроші. Ми вважаємо вас одним зі стратегічних фінансових партнерів. Для нас дуже важливі ці відносини", - сказав Зеленський.

У свою чергу президент ЄБРР схвалила реформи, які втілюються в різних галузях української економіки.

У зустрічі взяли участь міністр фінансів Сергій Марченко, заступник керівника Офісу президента Юлія Свириденко, радник керівника Офісу глави держави Тимофій Милованов, голова Державного агентства автомобільних доріг Олександр Кубраков.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА