20:43 11.05.2021

Київська школа економіки отримає $700 тис. благодійного внеску ІК Dragon Capital

2 хв читати
Київська школа економіки отримає $700 тис. благодійного внеску ІК Dragon Capital

Інвестиційна компанія Dragon Capital, яка нещодавно надала Київській школі економіки (KSE) в пільгову оренду будівлю вартістю приблизно в $5 млн, додатково виділить навчальному закладу благодійний внесок $700 тис.

"Завдяки Dragon Capital у KSE вже є будівля, названа на честь мецената, а подальша підтримка стане важливим внеском для розвитку економічної освіти, нових навчальних програм та інтелектуального потенціалу країни", - наводиться в прес-релізі у вівторок коментар президента Київської школи економіки Тимофія Милованова.

На думку генерального директора Dragon Capital Томаша Фіали, KSE є найкращим вузом економічного спрямування в Україні, який не поступається за рівнем провідним університетам світу, а Україна гостро потребує підготовлених нею фахівців.

Dragon Capital підтримує KSE з 2016 року, а в 2018 році стала її стратегічним партнером, надаючи щорічну інституційну підтримку. Інвесткомпанія оцінила свої витрати на благодійність загалом за усіма напрямами у 2020 році в $6 млн.

Раніше Фіала в інтерв'ю "Лізі" уточнював, що будівля площею понад 4 тис. кв. м знаходиться у власності компанії та надана в оренду за ставкою в кілька разів нижче ринкової. "(KSE) має право викупити будівлю за собівартістю в будь-який момент, заплативши всю суму відразу або частинами", - зазначав засновник і гендиректор інвесткомпанії, що входить до ради директорів Київської школи економіки.

Як повідомлялося, в кінці квітня KSE оголосила про стратегічне партнерство з фармкомпанією "Фармак" і виділення нею $500 тис. на розвиток школи, а в середині квітня про допомогу університету на $1 млн повідомила інвестгрупа ICU.

Стратегічними партнерами KSE є також, згідно з сайтом, "Київстар", "Нова пошта", VISA, ПУМБ, Райффайзен банк Аваль, Zagoriy Foundation і Швеція.

Київська школа економіки пропонує навчальні програми з економіки, бізнес-освіти і публічного управління. У 2021 році KSE відкриває дві нові англомовні програми: "Економіка і великі дані" і "ІТ та бізнес-аналіз" за рівнем підготовки "бакалавр".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна візьме участь у виставці нерухомості MIPIM у Каннах у 2022 р.

"Укроборонпром" розглядає декілька майданчиків для можливого створення індустріальних парків - гендиректор

Виробник обладнання для висотних робіт Virastar став резидентом індустріального парку "Біла Церква"

"Укрзалізниця" спільно із залізничним оператором Італії працює над попереднім ТЕО впровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні

У Києві за кошти інвестора побудують новий медичний центр

Шмигаль закликав активніше залучати інвестиції в українську систему меліорації

"Аеропракт" утримує 5% частку світового ринку надлегких літаків

Виведення будівництва КОД з-під закону про ProZorro дасть змогу залучити міжнародні компанії, інтерес уже проявили США, КНР, Франція та Італія

Міноборони заявило про обмежені можливості щодо відновлення "Будинку Сікорського", пропонує залучити приватних інвесторів

SpaceX може створити підрозділ у Литві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА