20:43 11.05.2021

Київська школа економіки отримає $700 тис. благодійного внеску ІК Dragon Capital

2 хв читати
Київська школа економіки отримає $700 тис. благодійного внеску ІК Dragon Capital

Інвестиційна компанія Dragon Capital, яка нещодавно надала Київській школі економіки (KSE) в пільгову оренду будівлю вартістю приблизно в $5 млн, додатково виділить навчальному закладу благодійний внесок $700 тис.

"Завдяки Dragon Capital у KSE вже є будівля, названа на честь мецената, а подальша підтримка стане важливим внеском для розвитку економічної освіти, нових навчальних програм та інтелектуального потенціалу країни", - наводиться в прес-релізі у вівторок коментар президента Київської школи економіки Тимофія Милованова.

На думку генерального директора Dragon Capital Томаша Фіали, KSE є найкращим вузом економічного спрямування в Україні, який не поступається за рівнем провідним університетам світу, а Україна гостро потребує підготовлених нею фахівців.

Dragon Capital підтримує KSE з 2016 року, а в 2018 році стала її стратегічним партнером, надаючи щорічну інституційну підтримку. Інвесткомпанія оцінила свої витрати на благодійність загалом за усіма напрямами у 2020 році в $6 млн.

Раніше Фіала в інтерв'ю "Лізі" уточнював, що будівля площею понад 4 тис. кв. м знаходиться у власності компанії та надана в оренду за ставкою в кілька разів нижче ринкової. "(KSE) має право викупити будівлю за собівартістю в будь-який момент, заплативши всю суму відразу або частинами", - зазначав засновник і гендиректор інвесткомпанії, що входить до ради директорів Київської школи економіки.

Як повідомлялося, в кінці квітня KSE оголосила про стратегічне партнерство з фармкомпанією "Фармак" і виділення нею $500 тис. на розвиток школи, а в середині квітня про допомогу університету на $1 млн повідомила інвестгрупа ICU.

Стратегічними партнерами KSE є також, згідно з сайтом, "Київстар", "Нова пошта", VISA, ПУМБ, Райффайзен банк Аваль, Zagoriy Foundation і Швеція.

Київська школа економіки пропонує навчальні програми з економіки, бізнес-освіти і публічного управління. У 2021 році KSE відкриває дві нові англомовні програми: "Економіка і великі дані" і "ІТ та бізнес-аналіз" за рівнем підготовки "бакалавр".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін погодив створення індустріального парку "ЕКО Мукачево"

Мінекономіки оцінило перший проєкт зі значними інвестиціями в рамках платформи "Зроблено в Україні" - Свириденко

Інвесткомпанія umgi у 2022-2023 рр. вклала в розвиток бізнесів групи СКМ майже $22 млн, відкрила завод у Туреччині

Співзасновники Uklon інвестували $200 тис. в українського розробника дронів Buntar Aerospace

"Контінентал Фармерз Груп" у 2023 році інвестував у розширення виробництва в Україні EUR60 млн

Франція, Туреччина і Японія планують спільні проєкти з Одеською областю

ЄБРР може надати EUR70 млн кредит "Новій пошті"

ДТЕК у 2024 р. інвестує майже 4 млрд грн у ремонти та відновлення ТЕС після обстрілів

Президентка Єврокомісії: Сьогодні ми укладено угоду з партнерськими банками про EUR1,5 млрд інвестицій Україні

Шмигаль: Україна потребує від $10 до 30 млрд щорічних інвестицій у наступні 10 років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА