12:55 13.05.2021

Україна та Франція уклали угоди на загальну суму понад EUR1,3 млрд

1 хв читати
Україна та Франція уклали угоди на загальну суму понад EUR1,3 млрд

Уряд України та уряд Французької Республіки уклали чотири рамкові угоди на загальну суму понад EUR1,3 млрд.

Згідно з повідомленням прес-служби українського уряду, підписання документів відбулося у рамках офіційного візиту міністра економіки, фінансів та відновлення Франції Бруно ле Мера до Києва.

"За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, укладені міжурядові угоди сприятимуть розвитку країни, покращенню життя українців та підвищенню рівня кооперації з Французькою Республікою", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, сторони уклали угоди, які передбачають реалізацію проектів із: постачання 130 електровозів компанією Alstom на загальну суму до EUR900 млн, із рівнем локалізації виробництва 35%; постачання спеціалізованої рятувальної техніки для роботи на висотних будівлях, 370 автодрабин на суму до EUR300 млн; поліпшення водопостачання в Луганській області на суму EUR70 млн; поліпшення водопостачання в Києві на суму EUR70 млн.

"Усі проекти передбачають локалізацію на українських підприємствах від 30% і вище. Що цілком відповідає нашій стратегії розвитку національного виробництва", - зазначив Шмигаль.

Зі свого боку міністр економіки, фінансів та відновлення Франції наголосив, що Україна має значний економічний потенціал та можливості, і додав, що в України та Франції багато спільного для того, щоб разом працювати на майбутнє.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА