10:46 27.05.2021

Україна та міжнародні організації фіналізують меморандум про створення ринку капіталів - Шмигаль

1 хв читати
Україна та міжнародні організації фіналізують меморандум про створення ринку капіталів - Шмигаль

Україна та міжнародні організації фіналізують меморандум про створення ринку капіталів, повідомив прем'єр-міністр Шмигаль.

"Ми працюємо над розвитком інфраструктури фондового ринку. Буквально наступного тижня підпишемо меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, Американською торговельною палатою та USAID про розвиток і закупівлю клірингової системи (там значні кошти передбачені) для розвитку фондового ринку в Україні", - сказав прем'єр, відкриваючи форум UkraineInvest Talks: Dnipro в Дніпрі в четвер.

Він зазначив, що одним із джерел наповнення фондового ринку мають стати кошти, закумульовані завдяки запуску накопичувальної пенсійної системи.

Це протягом 10-15 років у розвинених країнах. Для України це не виняток, це має дати інвестиційний ресурс у розмірі орієнтовно до $50 млрд", - додав Шмигаль.

"Повністю готовий законопроект (про впровадження обов'язкового рівня накопичувальної пенсійної системи - ІФ)... Є вже консенсус, далі проситимемо комітет (парламентський комітет з питань соціальної політики - ІФ) і залу парламенту підтримати цей законопроект", - додав прем'єр.

Як зазначив Шмигаль, уряд також наразі реалізовує ідею президента щодо створення Національного інвестиційного фонду.

"Я впевнений, що до кінця цього року цей інструмент працюватиме досить ефективно і дасть хороші результати вже в наступні періоди", - прокоментував глава уряду.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Delfast планує у 2022 р. досягти 51% локалізації виробництва електробайків в Україні

Виробник упаковки "СтудіоПак" Гуржоса може стати резидентом ІП "Біла Церква"

Україна візьме участь у виставці нерухомості MIPIM у Каннах у 2022 р.

"Укроборонпром" розглядає декілька майданчиків для можливого створення індустріальних парків - гендиректор

Виробник обладнання для висотних робіт Virastar став резидентом індустріального парку "Біла Церква"

"Укрзалізниця" спільно із залізничним оператором Італії працює над попереднім ТЕО впровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні

У Києві за кошти інвестора побудують новий медичний центр

"Аеропракт" утримує 5% частку світового ринку надлегких літаків

Виведення будівництва КОД з-під закону про ProZorro дасть змогу залучити міжнародні компанії, інтерес уже проявили США, КНР, Франція та Італія

Міноборони заявило про обмежені можливості щодо відновлення "Будинку Сікорського", пропонує залучити приватних інвесторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА