19:04 04.06.2021

Китайська Zonson Smart Auto розглядає можливість складання електробусів на потужностях "Богдан Моторс"

2 хв читати
Китайська Zonson Smart Auto розглядає можливість складання електробусів на потужностях "Богдан Моторс"

 ТОВ "Бас Мотор", що входить до складу корпорації "Богдан", підписало дистриб'юторську угоду з китайською компанією Zonson Smart Auto Corporation, яка є частиною великої корпорації ZTE, повідомляє прес-служба "Богдана".

Згідно з повідомленням з посиланням на генерального директора "Бас Мотор" Олега Міщенка, угода на першому етапі співпраці передбачає постачання демо-автобуса для тестів в Україні. Автобус має європейський сертифікат і відповідає всім екологічним і технічним нормам.

"Також Zonson Smart Auto Corporation розглядає можливість виготовлення електробусів із SKD/CKD комплектів (великовузлове/дрібновузлове складання - ІФ) на потужностях ТОВ "Бас Мотор".

У повідомленні зазначається, що Zonson Smart Auto Corporation нещодавно вийшла зі своїм новим електробусом на ринок Угорщини.

ТОВ "Бас Мотор" - ексклюзивний дистриб'ютор автобусів, тролейбусів, електробусів "Богдан", вироблених на дочірньому підприємстві "Автоскладальний завод №1" (Луцьк) автокомпанії "Богдан Моторс".

АТ "Автомобільна компанія "Богдан Моторс" об'єднує автобусно-тролейбусний завод у Луцьку й завод легкових авто в Черкасах.

Як повідомлялося, ДП "АСЗ №1" у консорціумі з чеською Tram For Envi поставить шість тролейбусів з автономним ходом для транспортної компанії м. Їглава (Чехія) за підсумками тендера, в якому консорціум було визнано переможцем майже рік тому.

Zonson Smart Auto спеціалізується на проектуванні, виробництві дизельних, електричних і туристичних автобусів. Співпрацює з Німеччиною, Великою Британією, Румунією, Ізраїлем, ОАЕ, Казахстаном, Сінгапуром та іншими країнами.

Корпорація ZTE - розробник і постачальник телекомунікаційного обладнання і мережевих рішень. Виробляє широку лінійку продуктів для побудови мережевої та IТ-інфраструктури, уніфікованих комунікацій. В Україні з 2003 року працює ТОВ "ЗТЕ Україна". ZTE співпрацює з "Vodafone Україна" і Kyivstar, працює з "Укртелекомом", "Алло", "Лайфселл", "Фарлеп-Інвест".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА