19:34 10.06.2021

У Києві за кошти інвестора побудують новий медичний центр

1 хв читати
У Києві за кошти інвестора побудують новий медичний центр

У Києві на території нефункціонуючого протитуберкульозного диспансеру в Шевченківському районі столиці побудують новий медичний центр, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Депутати Київради підтримали проект рішення про вирішення майнових питань, пов'язаних із будівництвом медичного центру в провулку Чеслава Бєлінського (провулку Алли Горської), 6 у Шевченківському районі столиці. Йдеться про дозвіл на знесення застарілих будівель і початок підготовки конкурсу із залучення інвестора", - зазначається в повідомленні.

Рішення Київради також передбачає проведення інвентаризації та незалежної оцінки об'єктів комунальної власності у провулку, які на праві оперативного управління закріплено за КНП "Фтизіатрія". Орієнтовна загальна площа об'єктів становить 1153,0 кв. м. Це будівля поліклініки, підсобне приміщення і прохідна.

Протитуберкульозний диспансер закритий з травня 2015 року. Будинки диспансеру нині у незадовільному стані, їх подальша експлуатація неможлива, оскільки не відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам і нормам.

Інвестиційний проект передбачає списання майна комунальної форми власності з відшкодуванням його вартості до бюджету Києва, і будівництво сучасного медичного центру з паркінгом.

Згідно з орієнтовними техніко-економічними показниками проекту, розробленого за попередніми розрахунками КП "Київське інвестиційне агентство", обсяг інвестицій складе близько 216 млн грн.

Знесення об'єктів комунальної власності відбудеться після визначення переможця інвестиційного конкурсу, укладення договору і компенсації вартості комунального майна інвестором.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Визначено перших 150 отримувачів кредиту за програмою "Житлові приміщення для ВПО"

Посол Китаю з оптимізмом дивиться на перспективи українсько-китайських відносин

Україна має намір побудувати 25 індустріальних парків за три роки - глава Мінрегіону

Інвестиції в реконструкцію Центрального автовокзалу в Києві становлять 100 млн грн

Порушення Україною меморандуму з "зеленими" згубно для інвестклімату країни - посол Норвегії

"Добробут" інвестував у відкриття нового центру хірургії серця і судин 800 млн грн

McDonald's інвестував 10 млн грн у запуск проекту сортування і переробки відходів у ресторанах мережі в Україні

Україна та ЄС підписали меморандум про взаєморозуміння щодо партнерства у сфері критичної сировини і батарей

Інвестиції в сумі $1 млрд у пріоритетні галузі сприятимуть додатковому зростанню економіки на 1-2% – перший віце-прем'єр

Перший віце-прем'єр України закликає розділяти види ВДЕ за їх корисністю для країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА