20:52 10.06.2021

Виробник обладнання для висотних робіт Virastar став резидентом індустріального парку "Біла Церква"

2 хв читати
Виробник обладнання для висотних робіт Virastar став резидентом індустріального парку "Біла Церква"

Великий український виробник товарів та обладнання для доступу на висоту Virastar став резидентом індустріального парку "Біла Церква" (ІП, Київська обл.), почавши працювати в побудованому "під ключ" промисловому приміщенні площею 3,2 тис. кв. м.

Згідно з прес-релізом ІП "Біла Церква" в четвер, співпраця стала можливою після проходження Virastar процесу акселерації в INDAX - проекті холдингової компанії UFuture підприємця Василя Хмельницького.

Згідно з повідомленням, індустріальний парк забезпечив резидентові універсальний майданчик, пристосований для виробництва основних видів продукції Virastar - будівельного риштування, пересувних вишок та драбин.

"Обираючи готові рішення, клієнти індустріального парку заощаджують від 9 до 12 місяців і скорочують витрати у ринкових цінах на $200-300 тис. Саме стільки часу та інвестицій необхідно для отримання всіх погоджень, розробки концепції і проекту заводу для компанії в сегменті середнього бізнесу", - наведено в прес-релізі слова директора з розвитку бізнесу ІП "Біла Церква" Андрія Ропіцького.

За словами CEO виробничого акселератора Наталії Калінкіної, INDAX насамперед концентрує увагу на тих секторах, де українська продукція може конкурувати з китайськими та європейськими товарами, і масштабування Virastar - саме такий успішний кейс.

"Компанія виготовляє продукцію під власним національним брендом ТМ Virastar. Протягом року плануємо збільшити пропозицію товарів на внутрішньому та зовнішньому ринках будматеріалів. Завод у Білій Церкві вироблятиме понад 300 найменувань продукції, яка забезпечує доступ і безпечні умови під час роботи на висоті для професіоналів і приватних користувачів", - зазначають співзасновники Virastar Олексій та Сергій Алексєєнки.

У прес-релізі зазначено, що, працюючи в індустріальному парку, Virastar стає учасником будівельного кластера.

ІП "Біла Церква" площею понад 70 га пропонує землі промислового призначення з інженерною інфраструктурою та готовими виробничими, логістичними і складськими приміщеннями для оренди або купівлі.

На 2021 рік резидентами індустріального парку є шість компаній, зокрема, першим проектом став завод електрофурнітури Plank Electrotechnic LLC.

Virastar розпочала діяльність з імпорту європейської продукції і згодом запустила виробництво продукції з алюмінію та стала єдиним виробником алюмінієвих драбин в Україні. За останній рік компанія продала лише нових продуктів майже на $1 млн. Після акселерації в INDAX виробник масштабував бізнес і розширив модельний ряд. Наразі продукція продається не лише в Україні, а й експортується в Грузію та Литву.

UFuture - холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, який має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, сягає $1 млрд.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Delfast планує у 2022 р. досягти 51% локалізації виробництва електробайків в Україні

Виробник упаковки "СтудіоПак" Гуржоса може стати резидентом ІП "Біла Церква"

Україна візьме участь у виставці нерухомості MIPIM у Каннах у 2022 р.

"Укроборонпром" розглядає декілька майданчиків для можливого створення індустріальних парків - гендиректор

"Укрзалізниця" спільно із залізничним оператором Італії працює над попереднім ТЕО впровадження високошвидкісного залізничного руху в Україні

У Києві за кошти інвестора побудують новий медичний центр

Шмигаль закликав активніше залучати інвестиції в українську систему меліорації

"Аеропракт" утримує 5% частку світового ринку надлегких літаків

Виведення будівництва КОД з-під закону про ProZorro дасть змогу залучити міжнародні компанії, інтерес уже проявили США, КНР, Франція та Італія

Міноборони заявило про обмежені можливості щодо відновлення "Будинку Сікорського", пропонує залучити приватних інвесторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА