14:11 08.07.2021

Корпорація міжнародного фінансування США готова розглянути питання фінансування нових проектів в Україні

2 хв читати
Корпорація міжнародного фінансування США готова розглянути питання фінансування нових проектів в Україні

Корпорація міжнародного фінансування США (U.S. International Development Finance Corporation, DFC) готова розглянути питання про фінансування нових проектів в Україні.

Про це повідомив головний операційний директор DFC Девід Марчик під час зустрічі з українською делегацією на чолі з міністром фінансів Сергієм Марченком у Вашингтоні.

"Девід Марчик відзначив успіхи DFC в інвестуванні в Україну на суму понад $840 млн. Він зазначив, що будучи фінансовою установою уряду США, DFC готова розглянути нові проекти, які є стійкими та відповідають пріоритетам розвитку в таких сферах, як зміна клімату, глобальний розвиток здоров'я та гендерна рівність", - повідомило Міністерство фінансів  за підсумками зустрічі 6 липня.

За словами Марчика постійні зусилля з проведення реформ і більша прозорість нададуть можливість залучати більший обсяг іноземного капіталу та створять ще більше проектів для фінансування та страхування.

"Сторони обговорили напрями для залучення фінансування в українські проекти приватного сектору, співпрацю з міжнародними організаціями та поточну економічну ситуацію в Україні", - зазначено в повідомленні.

За підсумками зустрічі сторони домовилися про продовження діалогу та посилення співпраці для подальшого збільшення інвестицій у приватний сектор України.

Як зазначив Мінфін, у зустрічі також брали участь директор із фінансування міжнародних проектів Джон Дідюк - з американської сторони, а також заступник міністра фінансів України з питань євроінтеграції Юрій Драганчук, урядовий уповноважений з питань управління держборгом Юрій Буца та посол України в США Оксана Маркарова.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

StarLightMedia оцінює свої інвестиції в соцрекламу в $15 млн на рік

Швейцарська Stadler побудує два заводи в Харкові - в. о. мера

Закон про віртуальні активи має бути доповнений нормами про захист інвесторів - член НКЦПФР

"Нафтогаз" має залучати інвестиції для нового видобутку газу, а не вкладати в купівлю вже розроблених родовищ - CVO Ватерландер

Ryanair планує стати найбільшим інвестором в Україні, розраховує здійснювати рейси із 12 аеропортів

НаУКМА планує створити технопарк із коворкінгом за 50 млн грн

BWT інвестує до EUR5 млн в автомати з розливу очищеної води

До UkraineInvest надійшло 26 заявок на отримання держпідтримки за "законом про інвестнянь" на загальну суму $1,7 млрд - заступник голови ОП

Україна має звернути увагу на інвестиції в людський капітал - віце-президент СБ

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий у восьми, вторинний - у 14 обласних центрах України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА