13:50 16.07.2021

"Добробут" інвестував у відкриття нового центру хірургії серця і судин 800 млн грн

2 хв читати
"Добробут" інвестував у відкриття нового центру хірургії серця і судин 800 млн грн

Медична мережа "Добробут" (Київ) інвестувала у відкриття нової клініки з центром хірургії серця та судин 800 млн грн, повідомив генеральний директор мережі Олег Калашніков.

"Остаточні підсумки ми ще не підбивали, проте думаю, що загальний обсяг інвестицій буде до 800 млн грн. Ми просто розібрали будівлю до скелета і повністю відбудували її заново", - сказав він на прес-конференції з нагоди відкриття центру хірургії серця та судин у Києві в четвер.

Калашніков відзначив важливість партнерства з банківськими структурами для реалізації подібних проектів. "Без банків ми ці гроші не змогли б інвестувати. Власні гроші там також є, але їх недостатньо, щоб відкрити клініку", - сказав він.

Калашніков нагадав, що в серпні "Добробут" планує відкрити клініку в Броварах (Київська обл.), а восени - відкрити після реконструкції клініку на просп. Бажана в Києві, де раніше розміщувався ковідний стаціонар мережі, а до цього - клініка "Борис", яку придбав "Добробут".

У свою чергу заступник голови правління ПУМБ Сергій Магдич зазначив, що стратегія банку передбачає співпрацю з лідерами. Банк оцінив фінансову модель "Добробуту".

"Я впевнений, що у групи компаній "Добробут" велике майбутнє з точки зору великої стратегії, про яку ми знаємо особисто, і яка передбачає певну кількість нових угод і нових придбань", - сказав Магдич.

Як повідомлялося, в березні 2021 року основні акціонери Калашніков та інвесткомпанія Сoncorde Сapital викупили міноритарний пакет акцій медичної мережі "Добробут" в інвесткомпанії Horizon Capital.

У травні 2020 року "Добробут" приєднала медичну мережу Doctor Sam, що налічує три поліклініки в Києві. У 2019 році "Добробут" купив медичну компанію ТОВ "Борис".

Медмережа "Добробут" об'єднує медичні центри і стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих із центром неврології, кардіологічний центр, клінічний центр онкології, експертний медичний центр, центр вертебрології, стоматологію.

Згідно з держреєстром, у багатьох компаніях мережі (ТОВ МЦ "Добробут - невідкладна допомога", МЦ "Добробут-поліклініка", МЦ "Добробут-стаціонар", "Дитячий МЦ "Добробут", МЦ "Добробут-дитинство") компанії Satumco Limited належить 99%. Її бенефіціарами значаться голова інвесткомпанії "Конкорд Капітал" Ігор Мазепа та акціонер української національної мережі оптик "Люксоптика" Олег Калашніков.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Закон про віртуальні активи має бути доповнений нормами про захист інвесторів - член НКЦПФР

"Нафтогаз" має залучати інвестиції для нового видобутку газу, а не вкладати в купівлю вже розроблених родовищ - CVO Ватерландер

Ryanair планує стати найбільшим інвестором в Україні, розраховує здійснювати рейси із 12 аеропортів

НаУКМА планує створити технопарк із коворкінгом за 50 млн грн

Рада ухвалила в першому читанні законопроект про захист інвесторів

Мінцифри працює над створенням в Україні Фонду фондів для IТ-проектів

ЧБТР у 2021-2030 рр. має намір нарощувати портфель на 5-7% щороку

Ukrainian Startup Fund за підсумками 29 Pitch Day профінансує 5 стартапів на суму $125 тис.

Кличко: Інвестиційний форум Києва цього року буде присвячений смарт-розвитку Київщини та її креативній трансформації

Програма "Доступні кредити 5-7-9%" має сфокусуватися на інвестиційних цілях - глава Мінфіну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА