19:15 28.07.2021

Великі обленерго на RAB-регулюванні у I півріччі не виконали плани з фінансування інвестпрограм

2 хв читати
Великі обленерго на RAB-регулюванні у I півріччі не виконали плани з фінансування інвестпрограм

Низка великих операторів систем розподілу (ОСР) електроенергії, що перебувають на стимулювальному тарифоутворенні, за підсумками січня-червня 2021 року не виконали плани з фінансування інвестиційних програм, схвалених Нацкомісією, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики та житлово-комунальних послуг (НКРЕКП).

Як випливає з даних на сайті комісії в середу, за підсумками першого півріччя 2021 року АТ "ДТЕК Одеські електромережі", зокрема, профінансувало інвестиційну програму на 363,2 млн грн (91,7% планового показника), АТ "ДТЕК Дніпровські електромережі" - 454,6 млн грн (88,5%), ПрАТ "ДТЕК Київські електромережі" - 285,2 млн грн (79,3%), ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі" - 271,8 млн грн (77,9%), ПАТ "Запоріжжяобленерго" - 135,8 млн грн (75,2%).

Найгірший показник за результатами січня-червня серед компаній на стимулювальному тарифоутворенні був зафіксований у ПАТ "Черкасиобленерго" - 81 млн грн (53,3%).

Водночас лідерами за темпами виконання інвестпрограм є невеликі ОСР, переважно західних областей України: ПрАТ "Закарпаттяобленерго" - 197,9 млн грн (164,3%), ПрАТ "Рівнеобленерго" - 105,2 млн грн (143,5%), ПрАТ "Львівобленерго" - 241,7 млн грн (142,5%), ПрАТ "Волиньобленерго" - 141,2 млн грн (142,2%).

План із фінансування інвестпрограм вище 100% також перевиконали ще 12 компаній. Це АТ "Сумиобленерго", АТ "Харківобленерго", АТ "Чернівціобленерго", АТ "Чернігівобленерго", ТОВ "ДТЕК Високовольтні мережі", АТ "Прикарпаттяобленерго", АТ "Житомиробленерго", ПрАТ "ПЕЕС "ЦЕК", ПрАТ "Кіровоградобленерго", ВАТ "Тернопільобленерго", АТ "Вінницяобленерго" та АТ "ДТЕК Донецькі електромережі".

Загалом 28 українських РЕМ профінансували інвестиційні програми в січні-червні 2021 року на 4 млрд 171,5 млн грн, що становить 108% планового показника першого півріччя і 47,7% - до річного плану.

НКРЕКП на постійній основі здійснює моніторинг і контроль над діяльністю ліцензіатів, зокрема, за виконанням операторами систем розподілу схвалених регулятором інвестиційних програм

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Закон про віртуальні активи має бути доповнений нормами про захист інвесторів - член НКЦПФР

"Нафтогаз" має залучати інвестиції для нового видобутку газу, а не вкладати в купівлю вже розроблених родовищ - CVO Ватерландер

Ryanair планує стати найбільшим інвестором в Україні, розраховує здійснювати рейси із 12 аеропортів

НаУКМА планує створити технопарк із коворкінгом за 50 млн грн

BWT інвестує до EUR5 млн в автомати з розливу очищеної води

До UkraineInvest надійшло 26 заявок на отримання держпідтримки за "законом про інвестнянь" на загальну суму $1,7 млрд - заступник голови ОП

Україна має звернути увагу на інвестиції в людський капітал - віце-президент СБ

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий у восьми, вторинний - у 14 обласних центрах України

Bosch має намір розмістити в Україні потужності з виробництва електроінструментів

Рада ухвалила в першому читанні законопроект про захист інвесторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА