07:14 29.07.2021

На ринку заміської нерухомості київського регіону заявлено близько 370 котеджних містечок

2 хв читати
На ринку заміської нерухомості київського регіону заявлено близько 370 котеджних містечок

На ринку заміської нерухомості київського регіону дотепер заявлено близько 370 котеджних містечок, майже в 90% яких вже триває продаж, повідомив засновник компанії Z Consulting, власник RE / MAX Central Валерій Захаров агентству "Інтерфакс-Україна".

"У 2008 році багато девелоперів обпіклися і пішли з сегмента заміської нерухомості: навіщо працювати з ризиковим проектом, якщо є що розвивати в місті, де більш зрозумілі попит, рентабельність і прибутковість. Попит накопичився за 12 років, і нові карантини оживили ринок. З кінця нульових (років - ІФ) залишилося багато проектів, які до сьогодні "лежали під сукном", але після перегляду концепцій, форматів будинків та інфраструктури вже в оновленому вигляді з'явилися або незабаром з'являться на ринку", - сказав він.

За словами Захарова, нині первинний ринок заміської нерухомості пропонує приблизно 4,5 тис. домоволодінь різного формату.

Згідно з дослідженням ринку заміської нерухомості столичного регіону, проведеного Z Consulting і RE/MAX Central, за останні роки істотно змінилася структура пропозиції. Якщо ще п'ять років тому пропозиція полягала переважно з котеджів, то сьогодні понад половини - це таунхауси в різних варіаціях: безпосередньо таунхауси, дуплекси, квадрекси.

"Це обумовлено тим, що зараз і девелопер, і покупець орієнтовані на максимальну мінімізацію витрат на будівництво та подальшу експлуатацію", - пояснив Захаров.

Згідно з дослідженням, 8% котеджних містечок розташовані в межах столиці, 48% - на відстані менше 10 км, 36% - на відстані від 10 до 20 км, 9% - від 20 до 30 км.

Три чверті котеджних містечок пропонують різні програми фінансування. У 71% є програми розстрочки (від трьох місяців до трьох років років). 3% працюють з банками за іпотечними програмами.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Закон про віртуальні активи має бути доповнений нормами про захист інвесторів - член НКЦПФР

"Нафтогаз" має залучати інвестиції для нового видобутку газу, а не вкладати в купівлю вже розроблених родовищ - CVO Ватерландер

Ryanair планує стати найбільшим інвестором в Україні, розраховує здійснювати рейси із 12 аеропортів

BWT інвестує до EUR5 млн в автомати з розливу очищеної води

До UkraineInvest надійшло 26 заявок на отримання держпідтримки за "законом про інвестнянь" на загальну суму $1,7 млрд - заступник голови ОП

Україна має звернути увагу на інвестиції в людський капітал - віце-президент СБ

Первинний ринок житла інвестиційно привабливий у восьми, вторинний - у 14 обласних центрах України

Bosch має намір розмістити в Україні потужності з виробництва електроінструментів

Рада ухвалила в першому читанні законопроект про захист інвесторів

Мінцифри працює над створенням в Україні Фонду фондів для IТ-проектів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА