21:16 12.08.2021

Учасники дебютного Міжнародного оборонного інвестиційного форуму України презентували близько 20 інвестпроектів

2 хв читати
Учасники дебютного Міжнародного оборонного інвестиційного форуму України презентували близько 20 інвестпроектів

Дебютний Міжнародний оборонний інвестиційний форум, присвячений пошуку нових напрямів розвитку оборонної промисловості України, на якій було представлено близько 20 інвестпроектів, відбувся в Києві на майданчику Sikorsky Challenge (НТУ "КПІ" ім. Ігоря Сікорського) у четвер.

"У влади є розуміння існуючих проблем та необхідності проведення всіх заходів, спрямованих на поліпшення поточного інвестиційного клімату в країні", - заявив, відкриваючи форум, віце-прем'єр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.

Він зазначив, що полегшити залучення інвестицій і приватного бізнесу в сектор повинні ухвалені нещодавно закони "Про оборонні закупівлі" (повинен прибрати надмірну таємність в оборонно-промисловій галузі та забезпечити прозорість закупівель) та "Про особливості реформування підприємств оборонно-промислового комплексу державної форми власності" , згідно з яким на базі "Укроборонпрому" буде створено дві холдингових компанії.

Уруський додав, що Мінстратегпром розробив Стратегію розвитку ОПК України до 2030 року. За його словами, з огляду на характер сучасних воєн і конфліктів, головними пріоритетами в сфері розробки і виробництва вітчизняного озброєння і військової техніки стали: автоматизовані системи управління; ракетно-космічна техніка; високоточні засоби ураження, боєприпаси і продукція спеціальної хімії; засоби радіоелектронної боротьби; безекіпажні платформи і ударна робототехніка; екіпірування "солдата майбутнього".

Під час форуму, який відвідала делегація з ОАЕ на чолі з державним міністром Міністерства з питань продовольчої і водної безпеки Марьям Аль Мхейрі, було представлено близько 20 інвестиційних проектів за трьома напрямами: високоточне озброєння і боєприпаси; роботизована техніка: повітряний, наземний і морський компоненти; автоматизація системи управління і зв'язку.

Зокрема, "Ударний безпілотний авіаційний комплекс з боєприпасом, що курсує, ST-35 Грім" (ТОВ "НВП "Атлон Авіа"), "Організація ліній з виробництва патронів великих калібрів 12,7х99; 12,7х108; 14,5х114 для стрілецької зброї" (ТОВ "Стілетто Україна") і "Безпілотні роботизовані платформи "Скорпіон 2" і "Гном-розвідник" (ТОВ "Інфоком").

Серед інших проектів - "Універсальний роботизований дистанційно-керований бойовий модуль / Проект ACHILLES" (ТОВ "Даймонд дефенс системс"), "Легкий БПАК поля бою "Ятаган-2" з функцією рою" (ТОВ "Перший контакт"), "Рушниця антидрон KVSG-6, засіб для блокування РКПП "Вихор", система моніторингу і протидії БПЛА KVS DOZOR AD "(ТОВ "Квертус").

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Говорити про концепцію об'єкту на місці заводу "Більшовик" поки що рано - інвестор

До UkraineInvest надійшло 27 заявок на отримання держпідтримки більш ніж на $2 млрд згідно із законом про інвестнянь

"Нова пошта" інвестувала 16 млн грн у відкриття адміністративного хабу для ОТГ на Луганщині

ЄС запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу для підтримки ключових реформ

Законопроект про захист прав інвесторів потребує суттєвого доопрацювання - думка

Купівлею заводу "Більшовик" зацікавилися вже понад 15 потенційних інвесторів - ФДМ

Франція може надати Україні ще EUR 1 млрд інвестицій у "Велике будівництво"

Україна гарантує захист інвестицій з Ізраїлю - Зеленський

"Нова пошта" запускає власну авіакомпанію для доставки міжнародних вантажів

Ізраїльський інвестор планує побудувати лікарню на Київщині - голова Бориспільської РДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА