07:19 27.08.2021

Кличко: Інвестиційний форум Києва цього року буде присвячений смарт-розвитку Київщини та її креативній трансформації

2 хв читати
Кличко: Інвестиційний форум Києва цього року буде присвячений смарт-розвитку Київщини та її креативній трансформації

Інвестиційний форум Києва, який відбудеться 10 вересня 2021, буде присвячений смарт-розвитку Київщини та її креативній трансформації, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Він також зазначив, що Київ зосередився на втіленні перетворень, які зроблять місто більш технологічним, екологічним і стійким до можливих майбутніх викликів.

"Пандемія COVID-19 стала великим викликом для всього світу. Нова реальність змусила міську владу переосмислити ключові напрями і перспективні сфери для розкриття потенціалу столиці. Ми вбачаємо перспективу в подальшому смарт-розвитку Київщини та її інвестиційно привабливих напрямів – креативних індустрій, інформаційно-комунікаційних технологій і фармацевтики. Саме ці галузі міської економіки мають стати основою для подальшого економічного та соціального розвитку столиці", - зазначив Кличко.

За його словами, цього року в КВЦ Парковий на Інвестиційному форумі міста Києва зустрінуться представники київської міської влади та міжнародні експерти. Темою до обговорення стануть муніципальні виклики, що загострилися через COVID-19, світовий досвід подолання економічних наслідків, спричинених пандемією, та шляхи розвитку столичного регіону.

У рамках форуму відбудеться основна сесія, присвячена новим можливостям інвестиційно-привабливих індустрій, а також  чотири дискусійні панелі: "Інструменти залучення інвестицій у проекти Великого Києва", "Адаптація до кліматичних змін: стрімкий урбаністичний розвиток і збереження довкілля", "Підтримання міцного здоров’я спільноти" і "Креативна трансформація: коди нової реальності". Захід продовжить паблік-ток, присвячений залученню інвестицій у розвиток мегаполіса.

Також упродовж усієї програми форуму столичні компанії презентуватимуть інвесторам потенціал столичного регіону в галузі охорони здоров’я, харчової промисловості, виробництва товарів широкого вжитку, логістики, високих технологій, держуправління, індустрії розваг, а також хімічної та легкої промисловості.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нова пошта" інвестувала 16 млн грн у відкриття адміністративного хабу для ОТГ на Луганщині

ЄС запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу для підтримки ключових реформ

Законопроект про захист прав інвесторів потребує суттєвого доопрацювання - думка

Купівлею заводу "Більшовик" зацікавилися вже понад 15 потенційних інвесторів - ФДМ

Франція може надати Україні ще EUR 1 млрд інвестицій у "Велике будівництво"

Україна гарантує захист інвестицій з Ізраїлю - Зеленський

"Нова пошта" запускає власну авіакомпанію для доставки міжнародних вантажів

Ізраїльський інвестор планує побудувати лікарню на Київщині - голова Бориспільської РДА

Україна провадить переговори з іноземними інвесторами про будівництво заводів із переробки ТПВ - заступник голови ОП

КМДА шукає шляхи інвестування у видобуток газу для потреб "Київтеплоенерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА