13:55 03.09.2021

Зеленський на зустрічі в Сан-Франциско закликав інвесторів і венчурні фонди співпрацювати з Україною

2 хв читати
Зеленський на зустрічі в Сан-Франциско закликав інвесторів і венчурні фонди співпрацювати з Україною

Президент України Володимир Зеленський під час робочого візиту до США зустрівся з провідними інвесторами, представниками венчурних фондів та акселераторів Кремнієвої долини (Каліфорнія) і закликав їх активно співпрацювати з Україною, повідомляється на сайті глави держави в п'ятницю.

"Наша країна швидко трансформується та впроваджує інновації. За останній рік нам вдалося здійснити справжній прорив у цифровій сфері. Водночас нам потрібно ще багато чого зробити", - сказав Зеленський, зазначивши, що Україна зробила величезний стрибок до створення цифрової держави за два роки, а український IT-сектор має значний потенціал, особливо з точки зору людських ресурсів.

Він також переконаний, що Україна має високий потенціал для розробки власних продуктів і потрібно забезпечити умови для його реалізації. "Для цього ми створюємо один із найкращих податкових і правових режимів для IT-компаній "Дія City", - сказав глава держави.

За словами президента, завдяки цим режимам доходи IT-галузі в Україні за три-п'ять років можуть збільшитися з $6 млрд до $16,5 млрд, а частка українського IT-сектору зросте до 10% ВВП. Також очікується збільшення кількості робочих місць в IT-галузі до 450 тис. до 2025 року.

Зеленський запевнив, що Україна максимально сприятиме іноземним та українським інвесторам: спеціальний правовий режим спрямований на створення компаній з капіталізацією понад $100 млн, які будуть резидентами України.

За його словами, держава готова враховувати побажання інвесторів і йти назустріч, Україна є гнучкою з точки зору зміни законодавства і сприятиме інвестиціям. "Україна відкрита для інвестицій в IT-сектор у співпраці з американським бізнесом. Ми хочемо, щоб ваш бізнес зацікавився не тільки можливостями щодо відкриття представництв в Україні, а й інвестуванням в українські інноваційні продукти", - сказав Зеленський учасникам заходу.

Як наголошується в повідомленні, представники інвесторів і венчурних фондів відзначили високий рівень українських IT-фахівців та їхній потенціал.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські та американські фонди інвестували в стартап українського походження OneNotary $1,75 млн

"МАУ" не зацікавлена інвестувати у вантажний флот

"Нова пошта" у 2022 р. планує зрости більше ніж на 20% і в 1,5 разу збільшити інвестиційний бюджет - співвласник

Кількість резидентів першої черги ІП "Біла Церква" за 2022 рік зросте з шести до 11, з'явиться новий німецький виробник автокомпонентів

Інвестиції в нові європейські АЕС до 2050 р. мають становити 500 млрд євро - член ЄК

Понад 55% покупців житла на первинному ринку України у 2022 р. розраховують придбати його за наявні заощадження - експерт

Зеленський обговорив із представниками Катару питання інвестицій та співробітництва

Компанія співвласника "АТБ" інвестувала $5 млн в український робототехнічний стартап Deus Robots

ЄБРР і "Нова Пошта" підписали угоду про кредит у EUR13 млн на автоматизований сортувальний центр у Дніпрі

ЄБРР і "Нова пошта" уклали угоду про кредит у EUR13 млн на автоматизований сортувальний центр у Дніпрі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА