15:49 03.09.2021

Мінцифри працює над створенням в Україні Фонду фондів для IТ-проектів

2 хв читати
Мінцифри працює над створенням в Україні Фонду фондів для IТ-проектів

Міністерство цифрової трансформації України презентувало інвестиційному ринку в США ідею запуску в Україні Фонду фондів.

Згідно з повідомленням Мінцифри у Telegram-каналі, віце-прем'єр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров на зустрічі з провідними американськими венчурними фондами та інвестиційними компаніями висловив ідею створення в Україні Фонду фондів та запросив приєднатися до цієї ініціативи.

"Держава не просто інвестуватиме в стартапи, але також спрямовуватиме кошти до найкращих світових венчурних фондів для інвестування саме в українські стартапи. В Україні не лише зростатиме кількість стартапів, а й заходитимуть великі стратегічні інвестори. Так ми створимо найкраще середовище для розвитку стартап-екосистеми та українського IT-сектору загалом", - сказав міністр, слова якого наведено у повідомленні.

У Мінцифри вважають, що запуск Фонду фондів стане одним із ключових джерел капіталу для успішного запуску інвестиційних фондів в Україні.

Відповідна інформація міститься в Плані трансформації України, презентованому президентом Володимиром Зеленським під час поїздки до США. Текст документа оприлюднив народний депутат Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі.

Джерело в уряді підтвердило агентству "Інтерфакс-Україна", що цей план був підготовлений напередодні візиту. Водночас, за його словами, вже безпосередньо в США до нього могли бути внесені деякі зміни.

Мета розробки такого документа полягає в тому, що держава дає від 10% до 20% бюджетування для Фонду фондів, інші кошти надають МФО, а далі Фонд фондів інвестує в інші фонди, які, у свою чергу, - вже в конкретні компанії та проекти, переважно орієнтовані на сектори hi-tech або IT.

З боку США передбачається участь/партнерство венчурних та інституційних фондів із українським Фондом фондів.

Загальна сума фінансової підтримки стартує від $7 млн.

Фонд фондів перебуває у процесі реалізації, його запуск запланований на 2022 рік.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА