Інтерфакс-Україна
18:53 01.10.2021

Ізраїльський інвестор планує побудувати лікарню на Київщині - голова Бориспільської РДА

1 хв читати
Ізраїльський інвестор планує побудувати лікарню на Київщині - голова Бориспільської РДА

Ізраїльський інвестор планує побудувати лікарню у Пристоличній ОТГ Київської області, повідомив голова Бориспільської райдержадміністрації Руслан Дяченко.

"Сподіваємося, що наступного року стартує реалізація проекту в медичній сфері - це буде високотехнологічна лікарня. Наразі шукаємо земельну ділянку або приміщення. Найімовірніше, це буде у Пристоличній ОТГ", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у кулуарах відкриття нової черги складів FM Logistic у с. Дударків (Бориспільський р-н Київської обл.) у п'ятницю.

За словами Дяченка, площа необхідної ділянки для майбутньої лікарні має становити 1,5 га і більше. Крім того, знадобиться проведення двох незалежних ліній електропередачі.

Запланована сума інвестицій у проект поки що не розкривається.

За словами Дяченка, за роки незалежності в Бориспільський район було інвестовано $154 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна може отримати близько $78 млрд міжнародної підтримки у 2025-2026 рр. – головна економістка Dragon Capital

Bell Helicopter планує інвестувати та виробляти в Україні

Varus інвестує $30 млн у створення окремої платформи для доставки продуктових наборів - співвласник

S1 REIT виплатив перші дивіденди інвесторам

Італійські інвестори наразі більш обережні до України, ніж торік

Українсько-американська MITS Capital інвестує $3,74 млн у виробника наземних роботизованих комплексів TerMIT – Мінцифри

NovaSklo планує розпочати будівництво заводу по виробництву скла в Київській області в 2026р.

Швейцарія інвестує 18,5 млн франків у продовження підтримки реформ освіти та децентралізації в Україні - Міносвіти

Інвестиції в Україну потребують безпеки, необхідне довготривале мирне врегулювання – Келлог

"Астарта" розширила поливні площі в Полтавській області до 1100 га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА