16:14 27.10.2021

Говорити про концепцію об'єкту на місці заводу "Більшовик" поки що рано - інвестор

2 хв читати
Говорити про концепцію об'єкту на місці заводу "Більшовик" поки що рано - інвестор

Консорціум інвесторів, який придбав столичний завод "Більшовик" на приватизаційному аукціоні, планує ревіталізувати територію з урахуванням інтересів усіх стейкхолдерів, розпочне роботу над опрацюванням концепції, повідомила прес-служба компанії UDP під управлінням Q Partners бізнесмена Андрія Іванова.

"Наше завдання - перетворити згасаючий завод на об'єкт, який приноситиме користь місту, містянам, державі та гармонійно вливатиметься у загальноміську інфраструктуру. Говорити про концепцію поки що рано - цьому має передувати її детальне опрацювання", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі.

Під час розробки концепції інвестори планують використати досвід, набутий у процесі роботи над ревіталізацією колишньої території заводу "Арсенал".

"Ми знаємо, яких громадських та життєвих просторів потребує місто, його мешканці, чим живе сучасне міське середовище Києва. Ми розуміємо, що робота над цим проектом буде справжнім викликом, враховуючи накопичені проблеми з боргами, зокрема перед трудовим колективом, (ситуацію з) цілою низкою зобов'язань перед державою та третіми особами. Наша команда має намір підійти до роботи над об'єктом максимально дбайливо, дотримуючись інтересів усіх стейкхолдерів", - пояснюють у UDP.

Q Partners (Quarter Partners) - приватний фонд, який інвестує у бізнеси з високим потенціалом зростання для їхнього розвитку та подальшого продажу стратегічним інвесторам. Заснований як багатопрофільна інвестиційна група у 1992 році. Наявний портфель інвестицій включає аеропорт "Київ" ім. Сікорського, UDP та UDP Renewables, Biopharma, "РТМ-Україна", а також декілька венчурних проектів в Україні та за кордоном. Фонд здійснив операції із залучення акціонерного капіталу та продажу бізнесів стратегічним інвесторам на загальну суму понад $5 млрд.

Як повідомлялося, АТ "Перший київський машинобудівний завод" (ПКМЗ, раніше - завод "Більшовик") на приватизаційному аукціоні придбав консорціум інвесторів, серед яких власник A Development Олексій Баранов та компанія UDP під керуванням Андрія Іванова. Переможцем на торгах стало ТОВ "Дженерал Комерс" із пропозицією 1,429 млрд грн.

Стартову ціну АТ "ПКМЗ" було встановлено на рівні 1,39 млрд грн. Згідно з приватизаційними умовами, новий власник має погасити заборгованості ПКМЗ перед трудовим колективом, держбюджетом та іншими кредиторами (на сьогодні борги налічують понад 500 млн грн), виконати чинний колективний договір і не допустити звільнення протягом визначеного строку.

Крім цього, покупцеві необхідно інвестувати в модернізацію підприємства щонайменше 57 млн грн протягом трьох років, зберегти частину виробництва, що має потенціал, на майданчику в Києві або Жашкові, або інших виробничих потужностях в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Загальний обсяг інвестицій у розвиток авіабудування в Україні до 2030 року становитиме понад 34 млрд грн - Шмигаль

Airbus бачить в Україні потенціал для створення нового авіаперевізника

У ЄС для України сподіваються мобілізувати до EUR7 млрд інвестицій на сім років – представник Єврокомісії

Україна і США обговорили перегляд Угоди про торговельно-інвестиційне співробітництво

DTEK may increase investments in gas production 1.9-fold in 2022

ДТЕК у 2022 році може збільшити інвестиції в газовидобуток у 1,9 раза

До UkraineInvest надійшло 27 заявок на отримання держпідтримки більш ніж на $2 млрд згідно із законом про інвестнянь

"Нова пошта" інвестувала 16 млн грн у відкриття адміністративного хабу для ОТГ на Луганщині

ЄС запропонує Україні у 2021 році двосторонню фінансову допомогу для підтримки ключових реформ

Законопроект про захист прав інвесторів потребує суттєвого доопрацювання - думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА