Інтерфакс-Україна
19:21 24.11.2022

Голови "Нафтогазу" та Halliburton обговорили стратегічну співпрацю та залучення інвесторів в Україну

1 хв читати
Голови "Нафтогазу" та Halliburton обговорили стратегічну співпрацю та залучення інвесторів в Україну

Голова НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов та президент американської нафтосервісної Halliburton Джо Рейні обговорили стратегічну співпрацю, а також залучення нових інвесторів та партнерів для спільної розробки та експлуатації родовищ в Україні.

"Його особистий візит до Києва – це потужний сигнал для всього ринку та світу, який ми дуже цінуємо. Попри війну, ми маємо дивитись у майбутнє та розвивати наше стратегічне співробітництво", - написав голова "Нафтогазу" у своєму фейсбуці.

За його словами, президент Halliburton запевнив його у потужній та послідовній підтримці України з боку компанії.

"Окрема вдячність нашим партнерам за те, що вони зупинили свою діяльність в РФ, не дивлячись на значні фінансові втрати. Разом переможемо!" – додав Чернишов.

Як повідомлялося, про згортання бізнесу в Росії Halliburton заявила у березні 2022 року. У липні повідомлялося, що Halliburton у другому кварталі списала $344 млн у результаті згортання бізнесу в цій країні, а у вересні нафтосервісна компанія оголосила про закриття угоди з продажу свого російського підрозділу місцевій управлінській команді.

 

 

ОСТАННЄ

"Агропродсервіс" інвестував в будівництво заводу продтоварів "Бабуся Маруся" 45 млн грн

"Київстар " інвестував понад 3,2 млрд грн у резервне живлення та забезпечив генераторами більше 25% мережі

Данило Гетманцев вважає, що Україна потрапить до ТОП-5 експортерів озброєнь, якщо парламент прийме режим «Defence City»

Дансько-українська компанія Dropla Tech залучила EUR2,4 млн на розвиток оборонних технологій

"ДТЕК Мережі" у I пів.-2025 інвестував в підвищення надійності електропостачання 2,3 млрд грн

Данило Гетманцев: Найближчим часом запустимо проект з підтримки ОПК – "Defence.City"

Ефективне корпуправління та сприятливий бізнес-клімат в Україні визначальні для залучення іноземних інвестицій – Девіс

"Метінвест" у I півріччі незначно знизив сплату податків і в 3 рази наростив військовий збір

Шмигаль заявив про збільшення інвестицій в українські дрони: затверджено рішення про перерозподіл коштів

ДТЕК інвестував у підготовку до зими 6,9 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА