Інтерфакс-Україна
07:15 26.11.2022

Республіка Корея зацікавлена інвестувати у відновлення України

1 хв читати
Республіка Корея зацікавлена інвестувати у відновлення України

Республіка Корея зацікавлена інвестувати у проєкти з відновлення інфраструктури України, повідомив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко.

"Ми говоримо з ними про відновлення інфраструктури. Вони зацікавлені в цьому… Південна Корея – це країна, яка може багато інвестувати в Україну і багато зробити в плані нашого відновлення", – сказав Корнієнко в ефірі національного телемарафону.

Перший віцеспікер українського парламенту зазначив, що Південна Корея надає Україні гуманітарну допомогу, нагадавши про домовленість надати Україні 20 високопотужних генераторів.

Корнієнко також розповів, що члени делегації українського парламенту обговорили зі своїми колегами з Республіки Корея, "як будувати безпечний світ після нашої перемоги".

Перший віцеспікер Верховної Ради висловив сподівання, що делегація парламенту Південної Кореї приїде з візитом в Україну.

"Сподіваємося, що на наше запрошення вони відгукнуться і приїдуть в Україну з офіційним візитом і самі побачать, як це все відбувається. Ну а далі – ми вже знаємо приклади, коли країни змінювали свою точку зору щодо постачання озброєння в Україну (Республіка Корея не постачає в Україну озброєння – ІФ-У)", - зазначив Корнієнко.

Як повідомлялося, перший віцеспікер Верховної Ради очолює парламентську делегацію, яка перебуває 24-26 листопада з візитом у Південній Кореї.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стефанчук: 0,25% ВВП кожної європейської держави на оборону України — це інвестиція в безпеку регіону

Союзники по НАТО підтвердили подальше збільшення інвестицій в оборону та нарощування виробництва

Соболев: У рамках реформи управління публічними інвестиціями створено понад 1 тис. місцевих інвестрад

“Мономах” повідомив про триваючі інформаційні атаки, компанія запевняє у відсутності зв’язків із РФ

Єврокомісія інвестує EUR7 млн у розвиток і стійкість української культури через програму "Креативна Європа"

Американський фонд UMAEF інвестує в розробника monobank Fintech-IT Group з оцінкою $1 млрд та планами IPO

ДТЕК за 8 міс.-2025 інвестував у вуглевидобуток майже 5 млрд грн

"Метінвест" спрямував 9,72 млрд грн в Україну з початку війни, є найбільшим експортером і будує енергостанції - СЕО

Кабмін перерозподілив 14,7 млн грн на супроводження угоди зі створення Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Американсько-український інвестфонд націлений на пошук коінвесторів та статус маркетмейкера ринку – член ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА