Інтерфакс-Україна
12:53 13.12.2022

У парламенті Норвегії обговорюється можливість затвердження багаторічної програми допомоги України з 2023 року - прем'єр Стьоре

1 хв читати
У парламенті Норвегії обговорюється можливість затвердження багаторічної програми допомоги України з 2023 року - прем'єр Стьоре

Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре повідомив, що у норвезькому парламенті обговорюється можливість затвердження багаторічної програми допомоги України з 2023 року.

"Ми готуємо на початку 2023 року новий пакет допомоги. Ми ініціювали процес з усіма політичними партіями в норвезькому парламенті, щоб узгодити багаторічну програму, не лише підтримку на 2023 рік, а й щоб ця програма була багаторічною", - сказав він на конференції на підтримку України у Франції у вівторок.

Як повідомлялося, уряд Норвегії підписав угоду з регіональним відділенням Світового банку зі Східної Європи про виділення 1 млрд норвезьких крон до Цільового фонду Світового банку щодо відродження, відновлення, реконструкції та реформування України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єдиний проєктний портфель публічних інвестицій на 2026 р. на 11,4 трлн грн схвалений Стратегічною інвестрадою

Мінекономіки, UkraineInvest та британські партнери уклали меморандум для посилення інвестспроможності України

"Агропродсервіс" інвестував в будівництво заводу продтоварів "Бабуся Маруся" 45 млн грн

"Київстар " інвестував понад 3,2 млрд грн у резервне живлення та забезпечив генераторами більше 25% мережі

Данило Гетманцев вважає, що Україна потрапить до ТОП-5 експортерів озброєнь, якщо парламент прийме режим «Defence City»

Дансько-українська компанія Dropla Tech залучила EUR2,4 млн на розвиток оборонних технологій

"ДТЕК Мережі" у I пів.-2025 інвестував в підвищення надійності електропостачання 2,3 млрд грн

Данило Гетманцев: Найближчим часом запустимо проект з підтримки ОПК – "Defence.City"

Ефективне корпуправління та сприятливий бізнес-клімат в Україні визначальні для залучення іноземних інвестицій – Девіс

"Метінвест" у I півріччі незначно знизив сплату податків і в 3 рази наростив військовий збір

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА