16:29 25.01.2023

У житлову нерухомість у складі LvivTech.City буде інвестовано $50 млн - Хмельницький

2 хв читати
У житлову нерухомість у складі LvivTech.City буде інвестовано $50 млн - Хмельницький

У житлову нерухомість у складі LvivTech.City буде інвестовано $50 млн, повідомив засновник холдингу UFuture Василь Хмельницький агентству "Інтерфакс-Україна".

"У проєкт LvivTech.City ми вже інвестували близько $25 млн, парк активно працює, і ми бачимо зацікавленість із боку міста. Цього року ухвалили рішення продовжити інвестування в будівництво житлової нерухомості в LTC, орієнтовні інвестиції у житло - $50 млн", - сказав Хмельницький.

За його словами, планові інвестиції загалом за проєктом LTC становили понад $120 млн, але після війни ця сума підлягає коригуванню.

Хмельницький повідомив, що наразі для резидентів LvivTech.City відкрито ресторан та коворкінг Spaces.

"Коворкінг на 50% заповнений резидентами: це і релоковані спеціалісти компанії, і локальні. Минулого року LvivTech.City став майданчиком для проведення бізнесових і освітніх заходів, оскільки там є підземні укриття, парк оснащений генераторами та постійним доступом до інтернету", - повідомив він.

Будівництво житлової частини проєкту планувалося розпочати в березні 2022 року, але війна внесла корективи.

"Зараз плануємо розпочати навесні 2023 року за позитивної динаміки в економіці. Орієнтовний термін реалізації всього проєкту – п'ять-сім років", - наголосив Хмельницький.

Авторами концепту та об'ємно-просторових рішень LvivTech.City є польська компанія APA Wojciechowski Architects, концепція здобула нагороду European Property Awards 2021. Адаптацію проєкту виконували українські архітектори з Archimatika.

Згідно з проєктом, загальна площа LvivTech.City понад 110 тис. кв. м, площа житлової частини 48 тис. кв.

"Щодо UNIT.City.Kharkiv, то проєкт постраждав від ракетної атаки. В найближчому майбутньому ми не бачимо перспектив інвестування та його відновлення. Багато резидентів здійснили релокацію до інших регіонів. Наразі цей проєкт на паузі, ми сконцентровані на розвитку проєктів у Києві та Львові", - додав Хмельницький.

UFuture - холдингова компанія, яка об'єднує бізнес- та соціальні проєкти Хмельницького. Має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $500 млн. Загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, становить до $1 млрд.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА